Регистрация: 25.10.19
октябре 2019
01.10.19 - 31.10.19

Неймовірний релакс!

Цей готель не для тусовщиків, а для тих, хто хоче відпочити тілом і душею.

Вибрали цей готель, прочитавши у відгуках про те, що він мало заселений і через розташування (40 хв. їзди до Ізраїля) з метою відвідати Єрусалим.

РОЗМІЩЕННЯ. Іхали з Шарма близько 2,5 год комфортним автомобілем, в машині були самі. Приїхали вночі, в номері нас чекала вечеря, чим були приємно вражені. Номер чистий, з свіжим ремонтом, все справне. В готелі 5 корпусів, заселений тільки один. Всі номери з видом на море, але з іншоко боку ще кращий краєвид - ГОРИ! Вони вражають, особливо зблизька - катались на квадрациклах 1,5 год. по каньйону, це було феєрично (всім рекомендую цю екскурсію).

В будні дні людей було зовсім мало (українці і булоруси), а на вихідні приїздили єгиптяни і ізраїльтяни. Вони чомусь майже не ходили на море, і часом на пляжі ми були самі. І в цьому був головний кайф! Ти ніби на безлюдному острові, нікого, тільки шум хвиль, можна спати (доречі на ортопедичному матраці в шатрі), читати...

МОРЕ. Воно класне. Зранку хвилі, після обіду - спокійніше. Риф не супер крутий, але рибок багато і різні. Корали- з пірса, заход з берега - пісок з камінням, не для дітей. Майже постійно свіжий вітерець, тому на пляжі не жарко, можна буди цілий день до заходу сонця близько 17 год. Сонце за горами - це ДУЖЕ гарно!

ХАРЧУВАННЯ. Нам сподобалось. Вибір страв не дуже великий, але все смачне. Була курка, яловичина, бургери і кебаби на грилі, печінка, 3 види риби. Фрукти - апельсини, банани, виноград, гуава, диня, фінікі свіжі (з пальм на пляжі). Овочі і салати завжди свіжі. На барі соки манго і яблучний (не ЮПІ), алкоголь місцевий, але нормальний, не розбавляють, пиво в пляшках. Поварам - респект! Шеф щодня виходив на зал, сам перевіряв, чи все ОК. Повар Ахмед, який все смажить - бусінка! Якщо адекватно оцінювати вартість туру - то харчування перевершило очікування. В ресторані чистота і порядок.

СЕРВІС. Персонал готелю дуже привітний, всі щиро стараються догодити гостям. Ніхто не натякає на чайові. В номері прибирали щодня, ідеально. Крутили з рушників різні фігурки, сипали пелюстки... Аніматори молодці, незважаючи на те, що мало гостей, розважали щовечора і вдень біля басейну і на пляжі. Кобра - зірка анімації, купа талантів. Адміністратор Ольга - душа і серце готелю. Вона щодня запитає у вас, чи все гаразд. Вона дасть слушні поради. Вона вирішить всі ваші проблеми оперативно і ефективно. Вона організує всі можливі екскурсії. Поговорить за жизнь - також до неї. Дуже раді знайомству з Ольгою. Люблю розумних жінок.

ТЕРИТОРІЯ. Для Єгипту невелика, але є де погуляти. Готель був закритий, тому малувато зелені, мабуть не поливали і згоріла. Але персонал над цим працює, висаджують все нове і відновлюють газон. До пляжу 5 хв. дууже повільною ходою. Поруч - непрацюючі готелі, кемпінги, гори і пустеля.

Були на екскурсії в Ізраїль - сильні враження, сподобалось.

Загалом наш відпочинок в Dessole Holiday- це НЕЙМОВІРНИЙ РЕЛАКС, 12 днів виявилось мало))

Обов"язково ще туди повернемось.

Ирина оценила сервисы

Харчування сервіс розташування
комарі))
Добавлено из отеля 23.10.19 23:41 (3 009 символов в тексте)

09:42 28.10.19

Здравствуйте, уважаемая Ирина !

Мы благодарим Вас от имени Dessole Holiday Taba & Resorts за то, что Вы написали отзыв об отдыхе в нашем отеле. Все виды отзывов являются очень важными для нас и существенно помогают нам усовершенствовать сервис и качество обслуживания. Мы хотим сообщить Вам, что все мнения, пожелания и жалобы, указанные здесь, обрабатываются и рассматриваются совместно со всеми департаментами отеля и менеджментом.
Мы рады, что Вы выбрали отдых в нашем отеле! Благодарим за Ваш подробный отзыв о нашем отеле!

Основная цель отелей группы Dessole - приближать качество сервиса к совершенству, основываясь на ценных отзывах наших дорогих гостей.

Мы будем искренне рады снова приветствовать Вас в нашем отеле!

С наилучшими пожеланиями,
Guest Relations Department.