Регистрация: 10.12.19
декабре 2019
12.12.19 - 18.12.19

Відпочинок взимку. Чи варто обирати цей готель?

Розміщення

Готель знаходиться в самому центрі Наама Бей. Як на мене - ідеальне розміщення. В 20-ти метрах знаходиться "головна" вулиця з барами, ресторанами, магазинами, аптеками ітд. Особливо рекомендую для молоді - ввечері є куди пройтись прогулятись (раджу сходити в Алі Баба, смачні креветки та кальян). Якщо при виході з готеля йти в ліву сторону - знаходиться державна аптека (за підробку ліків в Єгипті смертна кара, тому можете бути впевненими стосовно ліків). До старого міста буквально 3 хвилини на машині (на маршрутці 1 долар за 3-х людей). Також близько до площі Сохо. До аеропорту хвилин 15.

Територія та номера.

Не велика, проте дуже красива. Видно, що персонал доглядає, при нас закривали деякі мостики,та красили перила (нам це зовсім не заважало, так як були вдень постійно на морі). Номер бронювали стандарт, проте персонал запропонував подивитись також номер джуніор сьют (з символічною доплатою). Номера - чисті, видно що старенькі, проте просторні. Навіть стандарт в прекрасному стані, світлий, гарний номер! Джуніор номер (врешті ми вибрали його) - великий, з диваном та шезлонгами на балконі. Єдине що - в душі слабкий напор води.

Так як бухта без вітрів (інколи трапляються але не сильні), було дуже затишно! Готель знаходиться на 2-й лінії, через дорогу, проте постійно є персонал,який зупиняв авто, щоб туристи могли спокійно перейти дорогу. До моря з самого віддаленого кутка готеля другої лінії - 10 хвилин. Територія першого готелю дуже компактна, ми ходили на пляж через територію Газала Біч (перша лінія). Перший раз в Єгипті відпочивала в готелі на другій лінії, і нормально, не далеко йти, нам це аж ніяк не заважало. Самий пляж - ідеальний пісок, коралки не потрібні. Є пірс, можна з маскою поплавати подивитись на рибки (їх мало, але вони є). На пляжі є бар (наливайка - вода, сік (юппі), пиво, ром, джин, кола, спрайт, вино, чаї - завжди було).

Персонал

Просто супер, мені є з чим зрівняти. Завжди посміхались, допомагали!

Харчування

Це мінус готелю. Все було смачним, завжди була риба і мясо (курка та говядина) але різноманіття ніякого. Помідори та огірки дуже швидко закінчувались, і їх могли винести аж через 40 хвилин. Якщо хочете завжди щоб були овочі - приходьте в столову як тільки починається обід чи вечеря, бо потім дуже тяжко знайти овочі. Проте мясо та гарніри були завжди. Також готують смачну пасту. Фруктів майже не було, в один день давали 3 вида фруктів, але так як ми прийшли пізніше на вечерю, нам вже нічого не дісталось. Але ми голодними не були! Я гадаю, якби тут був більший вибір в харчуванні - то і ціна була б набагато вище. Крім того, буквально в 50-ти метрах від готеля знаходиться карфур - супермаркет, де Ви можете також купити щось. Або ввечері сходити на креветки в один з кафе (10 дол за кг)

Загальна думка

Я буду радити своїм туристам цей готель! Це бюджетний готель (ціна на нього взагалі шикарна), не варто очікувати щось шикарне за 250-350 доларів на одного. Готель ціна - якість .

номер джуниор

номер стандарт

Anastasiia оценила сервисы

персонал територія море номера розположення - центр Наама Бей
харчування
Добавлено 19.12.19 13:37 (2 981 символов в тексте)

15:53 21.12.19

Уважаемый гость,
Прежде всего, позвольте нам поблагодарить Вас за то, что Вы посетили нас, а также за то, что нашли время оставить такой информативный отзыв.
Нашим главным приоритетом является всегда предлагать наилучшие стандарты обслуживания для всех наших гостей, чтобы обеспечить Вам приятный и спокойный отдых.
Ваш отзыв позволяет нам гарантировать, что мы оправдываем Ваши ожидания и даже превосходим их, а также постоянно ищем способы улучшить наш сервис.
Мы очень надеемся вскоре снова приветствовать Вас в Ghazala Gardens, и, пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам до Вашего приезда по любым вопросам, которые могут у Вас возникнуть, чтобы убедиться, что мы готовы к Вашему приезду.

С наилучшими пожеланиями,
Администрация отеля.

Все отзывы Anastasiia Shtanko (4)