Регистрация: 18.08.19
2 БЛАГОДАРНОСТИ
декабре 2019
22.12.19 - 29.12.19

Відпочинок взимку у Le royal holiday aqua park

Повернулись вчора сповнені позитивних вражень пишемо відгук для туристів.

1. Готель розташований близько до аеропорта, їхати ~ 5-7 хв, бачите і чуєте як летять літаки постійно.

2. Готель розташований на 2 лінії, пляж на 1 лінії і на нього потрапити можна автобусом, який курсує кожну годину ( графік у фото) або пішки, я особисто ходила пішки в межах 7 хв, єдине - це будьте уважними рух по Naama bay сильний, машини не завжди зупиняються. Також по дорозі на пляж і біля повороту у готель є market, де продають манго за 2.5 $ і полуницю за 1.20$.

3. Харчування. Приємно здивована досить хорошою різноманітністю у виборі їжі( були морепродукти-жарені кальмари, суп з морепродуктів, рагу з кальмарів, соки пакетовані( всі обирали манго і гуаву), фрукти(мандарини, грейфрут, гуава, сливи, фініки), мої 5+ за супи( я не фанат першого, але супчики були смачнющі😍😋), сподобалося єгипетське пиво, міцні напої не вживали, напої розносять на замовлення офіціанти в обід і на вечерю.

4. Кожного ранку проводилася зарядка і аквааеробіка у центральному басейні, який підігрівався(бо взимку це мега важливо!) заряд позитиву і енергії на цілий день, аніматори молодці, відпочиваючим дуже сподобалося :) На території є класний аквапарк, але нажаль вода холодна, літом напевно з дітками в самий раз. Ввечері також проводились актівіті, але ми були лише на «містер готель» то посміялися на славу))

5.Номерний фонд. Ми жили у номері 2605. Номер новий, свіжий ремонт і сантехніка, принесли згодом халати і тапочки, був балкон зі столиком і 2 кріслами з видом на басейн. І ще комарів у нас не було, хоча багато людей писало що без спрею проти комарів можна не приїжджати :)))

Все було робоче, прибирали щодня, ми залишали $1.

Маленький лайфхак- беріть собою укр шоколад, тут його дуже люблять!!

Дякуємо щиро рецепції, що поселили раніше, оскільки у нас був ранній приліт( як? Дивіться лайфхак 😉)

6. Пляж. Як було написано знаходиться на 1 лінії готелю Le royal holiday beach. Якщо вагаєтеся між двома готелями, однозначно обирайте аква парк, beach трохи вже застарів. Пляж 2-ох рівневий, є місце поплавати без коралів , корали є, але їх мало і бачили кращі( тому якщо ви вперше на снорклінг краще їхати на екскурсію і там на милуватися красою Червоного моря).

7. Екскурсії. Їздили від готельного гіда Діми через анекс тур, платили 135$ /ос. Поради: на кордоні стояли 6 год!!! ( не в автобусі, а самі ніжками😣)

Тому думайте чи взмозі ви таке перетерпіти(

З групи 60 чол, 20 людей не пропустили. Екскурсії і гіди всі сподобалися, було цікаво, розписувати не буду;

що взяти собою, щоб зекономити $ : мило, щоб змити солену воду Мертвого моря(5$), білу сорочку нижче коліна з покритими плечами на р. Йордан(10$).

Приємно здивована своїми співвітчизниками, українці, ми - молодці. Не чула ні разу лайки, криків і фуків 👍🏻

Рекомендую готель для сімейного відпочинку

Розташування новий номерний фонд басейн з підігрівом смачна їжа хороша анімація
Не на 1 лінії трохи тіснувато на пляжі
Добавлено 30.12.19 18:10 (2 903 символов в тексте)

16:04 21.01.20

Уважаемые гости,

Приветствуем Вас из солнечного Le Royal Holiday Resort Aqua Park. Мы хотели бы поблагодарить Вас за то, что Вы нашли время и опубликовали свой отзыв. Ваше мнение очень важно для нас.

Мы очень рады что Ваш отпуск прошёл в соответствии с Вашими ожиданиями. Вся наша команда Le Royal Holiday Resort Aqua Park будет ждать Вас и Вашу семью с нетерпением в гости еще не один раз чтобы приветствовать Вас в наших лучших традициях гостепреимства и тепла!

С уважением,
Команда Le Royal Holiday Resort Aqua Park

20:20 31.01.20

Скажіть будь ласка,а бар на пляжі є?

13:17 01.02.20

Так, є