Регистрация: 18.01.20
сентябре 2019
23.09.19 - 07.10.19

Рай в пустелі.

Відпочивали в Nubian Island 5* ми 2 дорослих і 2 дітей і з друзями ,мама з донькою.Це була вже 7 подорож в цю чудову країну.Були в отелях:Titanic Resort and Aqua Park 4*, Albatros Aqua Blu Resort 4*,Cyrene Grand Hotel (ex. Melia Sharm Hotel) 5* -2раза,Nubia Aqua Beach Resort 5*,Dreams Beach Resort Sharm El Sheikh 5*.Прилетіли зранку ,в отелі були вже о 8-30,віддали ваучер і пішли снідати.Перший сніданок нас вже порадував своїм асортиментом ,він взагалі не був схожим на попередні отелі.Номер без всяких доплат нам дали Family Room біля басейну з краєвидом на море.Це було прекрасно!!!Розпакували речі і пішли знайомитись з морем.І знову позитив!!!Гарний,Живий кораловий риф,безліч різноманітних рибок.Суппер!!!Час пролетів і знову ресторан.На обід великий вибір мясних страв,стейки з Тунця,краби,курка в різних варіантах,рибні страви,великий вибір гарнірів і .....Емоції і позитивні враження вже зашкалювали.Думав вже більше мене не здивують нічим.Але...Анімація розважала на всі 100%.Територія отеля просто шикарна,багато зелені,дерев,насаджень, все дуже охайно і чисто. Потім вечеря.Коли зайшли в ресторан,очі розбіглись від різноманітності і великої кількості страв із морепродуктів,а також мясних,курячих рибних страв:краби,осьміноги,кальмари,криветки,суші,манго і ....Це був шлунковий армагедон,дякувати Дюті Фрі за 12 літній ром,що помякшував наше перебування в ресторані.Це було неперевершено!!!Прогулявшись по території,пішли переодягатись на пінну вечірку.Просто Супер-це майже нічого не сказати,музика,багато піни,світлові ефекти,танцюючі аніматори,словянський двіж,енергія позитиву...І це тільки перший день!!! 14-днів грандіозного позитиву!!!Відпочинок на всі 100%!!!Тепер,якщо відпочинок-то тільки в Nubian Island 5*!!!Без варіантів!!!

Дмитрий оценил сервисы

Територія сервіс меню і їжа риф анімація пінні шоу.
Їх не існує.
Добавлено 18.01.20 16:32 (1 753 символов в тексте)

17:00 19.01.20

Уважаемый Дмитрий!

Спасибо за то, что уделили время и написали отзыв о Вашем посещении нашего отеля.
Приятно знать, что Вам понравились наша кухня, сервис, а также раборта нашей анимационной команды.
Мы искренне рады, что Вы получили удовольствие от отдыха у нас и надеемся увидеть Вас и Вашу семью вновь в Nubian Island.

17:33 19.01.20

Добрий вечір.Ми знову прилітаєм до Вас відпочивати 27.01.2020р.І дуже хотіли б заселитися в номер,той,що був у нас 23.09.2019

18:41 19.01.20

Уважаемый Дмитрий!
Напишите нам Ваши данные (фамилии на латинице, название туроператора, номер ваучера).

12:25 22.01.20

Доброго дня,Наталія.VOUCHER 75354253 KHAVARA DMYTRO.KHAVARA NATALIIA.KHAVARA VLADYSLAV.KHAVARA NAZAR. 27.01.2020-08.02.2020 UA-SLAVYANSKIY TOUR

15:53 22.01.20

Добрый день, уважаемый Дмитрий!
Ваша заявка была отправлена в наш отдел резервации, постараемся сделать все возможное по вашему размещению. Также предоставим Вам комплименты от отеля для повторных гостей.

17:22 22.01.20

Дякую!!!

17:45 25.01.20

Доброго дня,знайшов фотографію в телефоні.Відпочивали в номері 946.

13:58 02.02.20

Доброго дня!!!! Дуже приємно читати Ваш відгук. Підскажіть, як дітям анімація сподобалась , ходили в дитячий клуб?

14:15 02.02.20

Добрий.Анімація супер,аеробіка,йога,пінні шоу,водне поло,дартц,приносять фрукти біля басейну і на пляжі.Діти ходили на розмальовки,робили і пекли піцу.Нам все сподобалось.На даний час знову відпочиваєм в Nubian Island.Все прекрасно!!!

Все отзывы Дмитрий (3)