Регистрация: 14.02.20
Отзыв об отеле Palmyra Club Amar El Zaman (отель был переименован 01.12.21)
феврале 2020
03.02.20 - 10.02.20

Хороший відпочинок за свої гроші

Простий готель без особливих наворотів. Басейн підігрівається тільки один (125 см).

Із плюсів - персонал не випрошує гроші, привітний і не надокучливий (крім чувака, який впарює масаж і спа). Анімація нас не помітила, як і ми не помітили анімацію. Майже щовечора є мінімальна вечірня програма.

На ВСЕ треба записуватись. На ресторани треба записуватись в перший день, бо можна не потрапити взагалі. На пляж треба записуватись за добу на потрібний час, так точно будуть місця. 4 рази їздить автобус на пляж, на пляжі біля моря лежаків не вистачає, пляж не піщаний, а в колоту гальку, беріть тапки для купання. Взагалі для купання пляж не підходить, тільки для пірнання метою подивитись на рибок і корали.

Не брати на кухні: місцевий твердий сир, сосиски і нарізну ковбасу. Все інше - може бути, але за тиждень приїдається. Бар - наливають без питань, але алкашка розбавлена. Є італійський і рибний ресторани, рибний норм, італійський не дуже (суб'єктивно), по разу можна сходити безкоштовно.

WiFi не було навіть на рецепшині весь тиждень, довелось купити сімку в магазинчику на території готелю, в аеропорту сімка чи не вдвічі дешевша, якщо що. Добре, що брали з собою коньяк з України, а то взагалі було б сумно. Ще рекомендую брати настолки, якщо не їздите по екскурсіям, бо робити там нічого.

Рекомендую їхати, якщо не має можливості взяти кращий готель. Або брати готель, але їздити по екскурсіям.

Развлечения и спорт

Класний персонал недорого
Повна відсутність WiFi поганий пляж
Добавлено 14.02.20 17:04 (1 417 символов в тексте)
Все отзывы Володимир (1)