Регистрация: 17.02.20
феврале 2020
03.02.20 - 10.02.20

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Тимощук Діана

Відвідали готель PHARAOH AZUR RESORT 5* всією родиною. Залишилися дуже задоволені, персонал привітний та дуже чемний, скрізь чистота й порядок, прибирання в кімнатах проводиться щодня та дуже ретельно. Для будь-якої вікової категорії напротязі всього дня безліч розваг та заохочень. З ними дуже цікаво. Величезний асортимент їжі та напоїв, за весь відпочинок не встигли все спробувати. Рекомендуємо, будете задоволені красою та гарним відпочинком!!!

Добавлено 17.02.20 20:25 (449 символов в тексте)

10:29 18.02.20

Уважаемая Діана,

Отель Pharaoh Azur Resort желает Вам хорошего дня!

С уважением,
Администрация отеля

21:58 18.02.20

Добрый вечер ! Подскажите пожалуйста какая у вас сейчас погода ??! Тепло ? Море тёплое ?

21:58 18.02.20

Добрый вечер !
Скажите пожалуйста какая погода была ?море тёплое ,купались ?

22:04 18.02.20

Доброго вечора, погода була сонячна без вітру, море було десь 23 градуси, купалися всі і дорослі і маленьки дітки

22:07 18.02.20

Дякую ! Ми також їдемо але 1 березня то переживаю щоб тепло було бо з дитиною 3 рочки

Все отзывы Діана (1)