Регистрация: 12.09.18
Отдыхал C маленькими детьми в
октябре 2019
26.10.19 - 02.11.19

Дуже хороший готель, ідеальний для відпочинку з дітьми

Територія - велика і доглянута.

Персонал привіний, проблем з комунікацією не виникало.

Номери просторі, та відносно чисті(прибирання на 4). Постіль та рушники міняли регулярно, без нагадування. Чайові залишали але не постійно. В номері все робоче. Комарів багато, тому засіб від комарів дуже раджу брати.

Харчування - хороше.

Питну воду залишали в номері, також воду можна було взяти в пляшках, але якщо не помиляюся, то не у всіх барах.

Величезний аквапарк, є гірки і для дорослих і для дітей. Працює аквапарк постійно, жодних проблем з доступом до нього не виникало, людей не дуже багато. Також на території є декілька басейнів, в принципі вільні лежаки та парасольки є завжди. Біля кожного басейну є бари. Вода в кулерах є завжди, тільки одного разу вона віддавала хлоркою.

Море. Море зручне, є прибережна лінія метрів 150-200, місцями дно капянисте, місцями пісок, хвилі невеликі то ж дочка(3 роки) почувала себе там комфортно. Далі є корали, однак нам не пощастило і було дуже вітряно, то ж поплавати з маскою вдалося лише один раз. і ще один раз з аквалангами. Корали живі і гарні, рибок багато.

Загалом від готелю враження тільки позитивні. Єдине що б радив так це звертати увагу на те, коли в цьому районі вітряно.

Роман оценил сервисы

територія аквапарк море персонал
жодних
Добавлено 02.03.20 13:05 (1 233 символов в тексте)

16:00 04.03.20

Уважаемый Роман!
Спасибо Вам за то, что Вы выбрали наш отель для проведения Вашего отдыха и поделились Вашим мнением о нем в таком подробном отзыве. Нам приятно было узнать, что у Вас остались положительные впечатления о нашем отеле и мы надеемся увидеть Вас вновь!
С Уважением и наилучшими пожеланиями, Тамара (представитель по работе с гостями отеля Charmillion Club Aqua Park).

Все отзывы Роман (5)