Регистрация: 24.07.20
июле 2020
17.07.20 - 24.07.20

1.7

Проживание не подтверждено документами
Претензия - не влияет на рейтинг

👎👎👎

Доброго дня, сьогодні прилетіли з Турції, пишу відгук поки не відійшла від вражень! Взагалі готель сам по собі не поганий ,великий вибір їжі (але мені нічого не зайшло , все дико перчене і специфічне), привітний персонал, озеленено все і дуже гарно за всім цим доглядають , але розчувань також багато(( Цей готель 100% не заслуговує 5 зірок, максимум 3+, в номері гарно прибирають тільки тоді, коли залишиш щось прибиральниці в кишеню , в басейнах драбини тримаються на ниточці, пляж бруднииий, всі розважальні програми проводять турецькою і лише пару слів російською, тому це місце не для українців так точно , на пляжу немає ніякого харчування, навіть ті горішки доводилось брать в столовій) За весь час була одна дискотека і те до 23:00, молоді немає тут чого робить.. А з вильотом взагалі жесть, в 4 ранку виїзд в аеропорт, за що готель просить доплачувати 5000, щоб 3 години поспать? Не снідавши, не виспавшись довелось їхать посеред ночі в аеропорт. І найнеприємніше з цього всього це те, що в перед останній день з гаманця, який лежав в комоді( тому що сейф -5 доларів за добу), чарівним образом десь поділось 150 лір, як варіант наших припущень це могла бути прибиральниця, яка , до речі, в останній день не вийшла на свою зміну. Я читала багато відгуків і ми не перші такі. А ще, тут притензій немає, але для людей , які збираються тут відпочивать , то на території готеля цілодобово гучні писки та крики, від слів відпочиваючих це чи то комахи, чи то птиця якась, тому ніякої тиші тут не чекайте .От такі от враження залишив цей , з першого погляду, приємний заклад. Власним досвідом переконую кожного обрати інший готель, не витрачайте свої гроші - задоволення не отримаєте.

Прибиральниці займаються крадіжкою Брудний пляж Місце для пенсіонерів Брудні туалетии Розтрощені басейни
Добавлено 24.07.20 21:50 (1 688 символов в тексте)
Все отзывы Елизавета (1)