Регистрация: 03.08.20
Читательский охват: 1990
июле 2020
26.07.20 - 02.08.20

Готель для тих, хто не збирається весь час там проводити

Обирати готель почали незадовго до конкретної дати відпустки, через пандемію і нестабільну ситуацію не збиралися завчасно щось купувати. В муках пошуку вибір пав на цей готель так як він працював з початку липня. І так заїхалт ми в готель дуже рано о 6:50, заповнили папери, отримали браслети і нам сказали, щоб після сніданку прийшли на рецепцію нам скажуть чи є можливість нас заселити. І нічого не доплачувавши піля того як поснідали, нас було заселено в номер. Так як готель складається з одного корпусу нам просто віддали ключик і ми на ліфті самостійно знайшли наш номер, заблудитися нереально, підти кудись не туди теж. Номер невеличкий, але зручний, одне двухспальне ліжко і одне односпальне, крісло, столик просторий, стілець, міні-холодильник з двома пляшками води (безкоштовно), велика шафа, сейф (платний на ключику ми ним не користувалися) прикроватні тумбочки і наше спасіння кондиціонер. У ванні душ з гарячою водою, міні-пляшечки з гелем для душу і шампунем, мило, ватні палички, фен, рушники. Балкон теж досить просторий зі столом і двома стільцями, але ми ним користувалися лише для сушіння речей (до речі сохне там все не дуже швидки через високу вологість, хоч і температура доходила і до +48). Рушники для пляжу нам видали в Хамамі під підпис. По території готелю все дуже компактно, але зручно. рецепція, ліфт, на першому поверсі пару магазинчиків, лоббі, хамам, ресторан з терасою, басейн з двома водними гірками і шезлонгами, сцена, пляжний бар, спуск до моря шезлонги і море. Море дуже поряд, чисте, пляж галька, місьцями мілка, нам було зручніше в аквашузах ходити, на пляжі душ з прісною водою. Сама територія пляжа по ширені невелика, але зарахунок, що сусідній готель не працював, то і його територія була зайнята шезлонгами, тому місця було вдосталь. Для нас це був ідеальний готеь, бо ми не гналися за територією, ми їхали більше за враженнями екскурсіями. Екскурсії до речі брали не в готелі, а через дорогу в Maxwell тур - турка з іменем Кеша) Загалом було шість прийомів їжі. Шведський стіл нікуди не зник, просто тепер замість того, щоб самостійно класти їжу до тарілки, це робили співробітники готелю, і іноді виникали черги в столовій через це. Сніданок: яйця, омлети, сосисики і ковбаси( як на мене навіть досить непогані) більше 5 видів сирів і оливок, море зелені, помідори, огірки, сухі сніданки, як мінімум 2-3 види фруктів. загалом фрукти були і на обід і на вечерю в достатній кількості: кавуни, дині, абрикоси, черешні, виноград, яблука, груші, персики. На обід: супи, як мінімум 2-3 вида м'яса (курочка, індюшка, свинина, серця курячі, нагетси), а також риба запечена або жарена, з круп рис, булгур, була також вермишель, картошка (фрі, пюре, запечена) і це не весь список. Вечеря теж різноманітна була і по м'ясу, і запечені овочі, свіжі овочі. Як на мене там нереально бути голодним. На сніданок з солодкого давали вафлі і печиво, обід і вечеря різноманітні кекси, муси і туреці медові солодощі. Між обідом і вечерею, було ще два прийоми їжі: турецька піта (ми її тільки раз куштували це був лаваш зі шпинатом) і другий прийом їжі чай/кава зі смачним шоколадним кексом. І якщо вночі захочеться їсти був варіант з одного виду супу. По напоям чай, кава, соки, але мені не зайшли. З алкоголя: пиво, вино біла та червоне, водка, на барі робили коктейлі. Персонал привітний, майже всі розуміли російську мову. На вечірню програму, що ми бачили танець живота та живу музику, є дитяча дискотека. І до центру Кемера не так далеко йти від готеля. Wi-fi ловив добре, що в номері, що в столовій, що на пляжі. Також провдили аква аеробіку в морі.

Из отеля

Maryna оценила сервисы

Добавлено 03.08.20 13:39 (3 590 символов в тексте)

15:05 04.08.20

Мне Отель понравился в прошлом году и в этом году в сентябре опять еду в этот замечательный отель.

Все отзывы Maryna (3)