Регистрация: 25.06.15
августе 2020
08.08.20 - 15.08.20

без питания

Реальний відгук про нещодавній відпочинок

Сьогодні повернулись з Чорногорії, відпочивали в Петроваці на віллі Neso. Вілла розміщена 500 метрів від міського пляжу, на підйомі метрів 300 вгору, за нею ще одна вілла і дальше дорога. Міський пляж брудний, рекомендуємо ходити на пляж Лучіца, який знаходиться приблизно кілометр від вілли. З того, що заявлено в переліку послуг нема інтернету, точніше його нема в номерах і потрібно спускатись вниз щоб з’явився сигнал. Телевізор виключається кожні 5 хвилин, перезагружається і знов включається. Фену нема, потрібно просити в господині, рушники дають два малі і для ніг. Я запитала чому нема великого банного рушника, мені сказали, що в них так заведено. За тиждень три рази міняли ці рушнички для рук, постіль не міняли взагалі, сміття винесли два рази. Прибирання я не помітила, душ і туалет дуже тісний і брудний з запахом сирості, вода в душі погано стікає, мила нема взагалі. Ще на ліжку застелена стара брудна ковдра, яку я зразу зняла і сховала подальше, добре, що тепло. Кондиціонер працює добре, але холодильник гуде вночі так, що ми просинались. Кімната маленька з вмонтованим кухонним блоком, посуди дуже мало, плиту ми не включали, бо мали двох разове харчування в ресторані «Под лозом». Ресторан розміщений метрів 300 від вілли по дорозі на пляж Лучіце і нам сподобався. Готували дуже смачно і порції великі, офіціанти дуже привітні. В ресторані є хороший інтернет. Петровац нам дуже сподобався, природа чудова, море чисте кругом соснові ліси. Радимо піти на тропу «Здоров’я», що починається за фортецією в кінці набережної і через три тунелі виведе на ще один пляж. Гарного відпочинку!

оксана оценил сервисы

Инфраструктура отеля

харчування в ресторані «под лозом»
далеко від пляжів поганий інтернет і телебачення відсутність фену банних рушників дуже тісний і брудний душ і туалет вигляд на море з балкону закривають готелі
Добавлено 15.08.20 22:33 (1 602 символов в тексте)