Регистрация: 20.05.19
спасибо
августе 2020
03.08.20 - 13.08.20

Хороший міський готель

Потрапили в Еlegance після проблем з бронюванням. Перший тур у Бодрум скасували, другий готель в Ічмелері не підтвердили, за два дні до вильоту обрали Elegance. Готель міський, відповідно територія дуже маленька, природи розкішної поруч немає, море без цікавих рибок і черепах. Однак це перша лінія, пляж поруч,є красивий понтон, краєвиди неймовірні, особливо вранці.

Приїхали ми вночі, але приємним сюрпризом було те, що в барі можна було взяти чай, а також запропонували вечерю і принесли в номер.

Сам номер великий, два балкони, вид з вікон не на море, зате пальма зазирала на балкон і сонце не нагрівало кімнату. У номері одне дуже велике двоспальне ліжко, два односпальних,диванчик, два крісла, два круглі столики і ще деякі меблі (трохи забагато). Сейф безкоштовно. Прибирали добре, щодня змінювали рушники. Постіль за 10 днів змінили ніби двічі.

Ресторан затишний, чистий, але виходу на терасу немає, на жаль. Ввечері виставляють столики біля басейну, є довга барна стійка з видом на море (перед променадом), але їжу туди виносити не можна.

Харчування смачне і різноманітне, офіціанти дуже швидкі та ввічливі. У ресторані не спекотно. Їжу кладуть на прохання, але це навіть краще - ніхто не порпається у загальних тарілках, вибираючи найкращі шматки. Недолік - мало фруктів. Кавун, диня ( не дуже смачна), яблука, груші, апельсини. Жодного разу не було винограду чи персиків. Морозиво лише на вечері. Перекуси були біля внутрішнього басейну, раза три брали печиво, бургери чи фрі не цікавили :)

Під кінець нашого перебування заїхало багато людей сім'ями - турки та росіяни. Діти верещали, вільні столики потрібно було шукати, офіціанти часом не встигали прибирати.

Анімації жодної немає, але думаю, що це через ковід.

У цілому готель сподобався. Я б замінила штучні рослини на справжні та прибрали з холу бар, який не функціонує. Лише рояль і диванчики. Було б приємно та стильно.

Думаю, коли пандемія закінчиться, у цей готель варто їхати молодим людям, які люблять тусити на курорті або старшим парам без дітей не влітку.

Виктория оценила сервисы

Смачна їжа хороший сервіс перша лінія. чистота
Забагато меблів у номері жахливий старий і поламаний фен відсутність снеків і морозива у барі біля пляжу скутери та човни відразу біля понтону.
Добавлено 18.08.20 00:48 (2 042 символов в тексте)
Все отзывы Виктория (2)