Регистрация: 17.06.18

спасибо
августе 2020
16.08.20 - 24.08.20

3.3

Почну з того, що як це часто буває відгуки на топхотелс і всіх решту ресурсах не відповідають тому, що насправді ти бачиш в готелі. Почнемо з початку.

Заселили нас досить швидко і по суті пішли назустріч і дали 2 номери поряд. Номери (1429 і 1428) чисті і видно, що недавно проходила реновація - сантехніка теж справна і досить хороша. 2 мінуса номера - це відсутність вай фаю (хоча потім ми випадково дізнались пароль і вай файл нас таки був - на рецепшині просто розводили руками на наші скарги щодо вай фаю). Другий недолік - загальна система кондиціонування готелю - фактично ти сам собі налаштувати кондюк не можеш і в номері досить душно протягом дня, під вечір вони включають трошечки більше кондиціонування, але все рівно недостатнє.

Пляж і море - на 4+. Вода тепленька і чиста, шезлонги нам завжди знаходились,бо ми приходили в 7-7.20 на море. Хоча ті, хто приходили вже ближче до 9-10 то вже бились і сварились за них.

Спортзал - такий собі. Дуже мало тренажерів працює і ті, що працюють ', то видно, що працюють вже дуже давно.

Харчування - це найбільший мінус готелю. Як тут часто люблять писати - голодним не будеш, але такою фразою можна описати і життя в гуртожитку на смаженій картоплі і салаті.

Сніданки - нікудишні. Є різні види яєць і це і все. Пробувала їсти якісь пластівці з йогуртом - дуже несмачно. Того мій сніданок на всі ці дні був - 2 булочки (за щастя, якщо вони свіжі) і нутелла (вона була смачна).

Обіди - стандартно - якісь макарони, рис, картопля фрі. М'ясо - якийсь 1-2 види (курка або індичка) - через раз такі, що можна їх їсти. + Овочі і салати (вибір є).

Вечеря - той самий обід, але ще додавали 1-2 позиції риби (була скумбрія, форель і ще якась).

Загалом ще раз сюди не приїдемо.

Пляж Море Уборка
Харчування Система кондиціонування
Добавлено 27.08.20 15:18 (1 732 символов в тексте)
Все отзывы Виктория (3)