Регистрация: 27.08.20
Отзыв об отеле Armas Regency (отель был переименован 01.01.21)
августе 2020
09.08.20 - 21.08.20

Карантинний відпочинок.

Відпочивали з 09.08.2020 по 21.08.2020. Готель має сертифікат безпеки правда не знаю за що йому той сертифікат дали. Готель має два корпуси основний і Гарден з'єднані між собою коридором. в готелі дуже багато місцевих, українці, росіяни, білоруси, поляки. Турки наглі до ручки, лізуть скрізь без черги. Співчуваю тим, кого поселили над кухнею, витяжки і кондиціонери гудуть страшно і смердять смітники. я не знаю, як в них проходила реновація але там ще роботи та роботи. В корпусі Гарден, казали взагалі номера страшні. Персонал весь в масках і рукавичках, маску можна взяти на рецепції, температуру заміряють кожен раз при вході в ресторан. Зразу біля готелю є ринок, але дуже мало відділів працює.

По прибутті в готель, заміряли температуру і відправили на обід поки дезінфікується номер, після того ми ще 2,5 години чекали поки нас заселять. Заселили, підлога була ще мокра після миття але піску під ногами було повно. Ні мила, ні шампунів в номері не було. На 4-ох було 3 великих рушника, 2 малих і для ніг. Ліжко було 2-ох спальне + для дитини менше а другу дитину ми мали класти на підлогу мабудь. Хвилин 20 пояснювали, що нам треба розкладушку і ще 20 просили подушку. Номер, грязний. Без проблем дали ще один ключ, принесли рушники і шампунь. По телевізору транслюється 3 російських канали всі інші турецькою (мультики теж). Чайника нема, в холодильнику вода звичайна , сік, фанта, кола. Допроситись щоб поприбирали, то просто квест. За 13 днів перебування прибирали в нас 4 рази, після того як ми просили про це на рецепції.

На території непоганий аквапарк, але рятувальник там не завжди є, один маленький басейн для мацьоп і 2 глибших. Взагалі за порядком біля басейнів ніхто не слідкує, стаканчики валяються скрізь, сміття повно. Біля великих басейнів лежаки заняти не проблема, а от біля аквапарку вже в 8 год ранку все зайнято рушниками.

В ресторані години на сніданок,обід і вечері поділенні за кольором браслета: зелені в одну годину а білі пізніше. Харчування одноманітне і вибір малий, не можу сказати, що не смачно але хотілося б більшого вибору. Найскладніше на сніданок, дуже малий вибір. Хоча випічка смачна була. Черги великі, дуже складно персоналу пояснити що класти на тарілку. Черги абсолютно скрізь. В барі на лоббі діткам можна взяти молоко. Біля басейну працює кондитерська, смачно але грязно. І постійно черги бо дівчина і на барі , і в кондитерській сама.

Пляжні рушники беруться в спа-ценрті (біля якого завжди чути каналізацією), а ввечері або здаєте або обмінюєте на чисті. До пляжу від лоббі йти 7 хв, є сходи каляску прийдеться знести в руках, їх можна обійти через центальний вхід і трошки довше буде йти до пляжу. Йти через міський сквер де зовсім немає тіні, це дуже великий мінус. Ну і як на мене то це з дітьми далеко. Пляж піщаний але вхід в море камінці, дехто ходив(особливо маленькі дітки) в аквашузах. Бар працює з 10 до 17, зразу як відкриється черга страшна. Є тільки пиво, сік, газована вода і чай, кава. З 12 до 16 на пляжі і біля басейнів працює снек бар( бургери, лаваш, спагетті+салат, піца), кожен день таке ж меню. Лежаки совають по всьому пляжу, постійно когось обходиш поки дійдеш до води, якби хвиля з рук пиво не вибивала то, мабудь, і в воду сунули. На пляжі вже під кінець нашого відпочинку з'явився чоловік який збирав сміття. Бурегову лінію не прибирають( був шторм, прибило різного сміття. Так воно там і лежало). На пляжі є душ, вода там льодяна.

Анімація практично відсутня: волейбол на пляжі, водне поло в басейні, міні-діско і доросла дискотека. Міні клуб не працює, няні немає, протягом дня для дітей програми немає, посилаються на пандемію. Міні діско розраховане на турецьких дітей, хоча ведучий російською розмовляє. Зразу біля сцени дитячий майданчик який в темну пору не освітлюється, і коли всі приходять на міні-діско то на тому майданчику тьма дітей яких не видно в темноті, дуже легко попасти під качелю. Поп-корн і солодка вата платно. Морозиво дають з 12 до 14 і з 19-21 години. Персоналу дуже мало, вони не можуть ефективно працювати . Ще раз я б туди відпочивати не їхала.

море
грязно черги одноманітне харчування мало персоналу майже відсутня анімація
Добавлено 27.08.20 17:07 (4 106 символов в тексте)

13:06 30.08.20

Уважаемые Гости,
Спасибо за то, что выбрали наш отель Armas Regency в качестве места отдыха.
Мы также благодарим Вас за то, что нашли время поделиться своими впечатлениями о нашем отеле и за добрые слова. Ваш отзыв передан руководству по возможности будут приняты меры относительно вашим замечаниям.
Вся наша дружная команда будет очень рада к Вашему приезду. Приезжайте как к себе домой. До новых встреч.
С наилучшими пожеланиями,
Джейла Озджан
Отдел по работе с гостьями

Все отзывы Олена (1)