Регистрация: 29.06.16
Читательский охват:
августе 2020
26.08.20 - 03.09.20

Відпочивайте, насолоджуйтесь моментом і не випромінюйте негатив

Нещодавно повернулися з відпочинку у цьому готелі.У готелі були три рази. Так, зміни деякі відбулися, але ці зміни відбулися у цілому світі, і у нашій свідомості теж.Приїхали зранку, поснідали і нам дали номер не чекаючи 14.00., але номер виходив не на море,ми нагадали, що ми вже не вперше у них і вони поміняли з видо на море))) Кімната на 3 поверсі, супер.Халат, тапочки, сейф, засоби для душу- все як раніше. За харчування читаю негативні відгуки і здивована, що ці люди їдять вдома??? Омарів...Все свіже, смачне, можливо, трішки менший вибір, ніж завжди.А те, що їжу накидають вам самі, так нічого поганого в тому нема і це не залежить від готель. Були раки, мідії, тунець, телятина , індичка і.т.д. Імпортний алкоголь є лобі барі.Біля басейну жарять шикарну вафлю з морозивом з 15.00 до 16.00. На пляжі палянички гезлеме. Персонал дружелюбний, шустрий, всі усміхаються, стараються.Дискримінації щодо національності не бачила жодного разу.Мінуси,які не сподобалися мені особисто- бар на пірсі не працював, ресторани аля- карт теж( вони шикарні), слабувата вечіня анімація. Офіціант Ферді, аніматор Тюна - Ви найкращі. Дякуємо за вашу працю. А кому не сподобався готель- відпочивайте у себе на батьківщині.До зустрісі Зе сенс.

Номера харчування персонал пірс
Зміни в конуепції
Добавлено 07.09.20 12:12 (1 230 символов в тексте)
Все отзывы Snizana Skovoronok (1)