Регистрация: 13.09.20
Отзыв об отеле Turkiz Deluxe Resort Kemer, FUN&SUN ACTIVE Imperial Turkiz Hotel (отель был переименован 01.11.22)
августе 2020
29.08.20 - 05.09.20

3.8

Готель не поганий, але вдруге не поїду

Відпочивали з друзями вкінці серпня.

Зразу напишу по категоріям:

- персонал: ми приїхали в готель о 21:00, нас зразу ж відправили на вечерю, на рецепшині дуже привітний персонал. Але на прохання видати шльопки і ще один халат в номер-нас проігнорили.

- номери: свіжі ремонти в кімнаті, але душ та туалет ужасний. Прибирання жахливе-коли ми заїхали в номер біля мого ліжка була кісточка від гарбуза, так ми і виїжджали і її так і ніхто і не прибрав, хоча ми залишали $. Приносили воду щодня, миючі засоби, та по проханню змінювали рушники,але підлогу походу жодного разу за тиждень не помили.

-харчування:в ресторан не пускають без маски, надають прибори та тарілки кожному особисто, але люди коли отримували все - маски знімали і своїми приборами із загальних тарілок зразу починали все коштувати( Взагалі вибір їжі не поганий, але не 5 зірок, все одноманітне кожного дня.

Перевагою був на сніданок свіжий апельсиновий фреш.

-розташування готелю класне, центр міста, але на пляж і на дискотеку приходили місцеві і було дуже не комфортно.

Море шикарне, спокійне, чисте!

Відвідали спа в готелі-дуже сподобалось.

Моя порада ВСІМ, хто таки наважиться на цей готель і захоче якісь екскурсії, моя порада не беріть в ГІДА- розводняк повний. Ми вибрали яхту, за яку заплатили по 50$ з людини. Приїхали туди, а там жееесть. Яхта стара, брудна, пошарпана, людей було близько 200-250 (карантин, на секундучку) і там не дозволяли знімати, бо знову ж карантин.

Якщо хочете взяти екскурсію-візьміть в місцевих через дорогу, наші знайомі брали і були дуже задоволені і в 4-5 раз дешевше!

Море
Прибирання
Добавлено 13.09.20 20:51 (1 573 символов в тексте)
Все отзывы Христина (1)