Регистрация: 27.11.18
сентябре 2020
11.09.20 - 16.09.20

3.7

Вересень 2020 в Аніта дрім

Готель знаходиться в Кіріш, 15 хв від Кемера. Поселення після 14-00. Ми приїхали зранку, нам одягнули браслети і відправили на сніданок. Речі лишили в кімнаті для багажу. На сніданок вишукується черга на півкілометра за млинцями. Рушники можна взяти в СПА за депозит, ми купили на вулиці нові. До пляжу йти недалеко: виходячи з готелю наліво, до світлофора, потім направо. Пляж маленький, зранку лежаків можна не знайти, після обіду купа вільних. Матрасів немає, лежаки розбиті, подекуди тріснуті посередині, можна поранитись. Захід в море - мілка галька, вода прозора. Є пірс сусіднього готелю, пускають туди під настрій. Номер дали нормальний, затишний, але ж прибирання... Одна жіночка просто не справляється, розвозить грязюку по підлозі, це жах. Вай фай в готелі - 10 дол за період перебування, сейф - 2 дол доба. Перед початком обіду та вечері починається черга, тому ми приходили за годину після відкриття столової. Роздача тільки біля гриль станції, решта блюд - самообслуговування. По харчуванню в принципі нормально, голодною я не була, вибір фруктів маленький. М"ясо є, рибка є, овочі, солодкого багато. Бар працює з 11 до 20-00. З алкоголю нормальне пиво та червоне вино (сухе). Є ще біле вино, але воно не смачне. Бармени видають за обідом та вечерею по три стакани в руки, потім по 2, під вечір по 1, ще й рахують, скільки стаканів у тебе стоїть на столі. В готелі є ще один спокійний корпус, в 100 м зліва від готелю, там є непоганий басейн, бар і мало людей. В готелі є анімація. Міс Аріша веде спортивні секції: зарядка, зумба, т.д., Вдень є водне поло, аквааеробіка тощо. Ввечері мінідіско, шоу та вечірня дисотека з одними й тими ж піснями. Після дискотеки в готелі є дискотека на пляжі до 12, максимум до 12-30. Якщо пропонуватимуть на дискотеку в Кемер - не ведіться, воно того не вартує, дискотека в Кемері теж до 12. Головний аніматор Деніз мені не сподобався - наглий. І веде себе по-хамськи. Арішка - молодець, з нами і в гору піднімалась, і ввечері піднімала настрій. Недалеко від готелю є тропа в гору, піднімались ми десь годину, але вигляд звідти чудовий. Також замовляли в готелю автобус, який відвозив нас в античне місто Фазеліс (50 дол туди-назад + вхідний квиток 45 лір). Руїни старовинного міста + піщаний пляж біля кемпінгу. Дуже гарна компанія нам зустрілась, тому відпочинок пройшов на ура! Взагалі, розуміючи вартість, яку ми заплатили за проживання в готелі (150 євро з людини на 5 ночей), то готель повністю відповідає цій вартості, я готувалась до гіршого. Але це не 4*, більше 3+.

Розташування свій пляж
прибирання
Добавлено 21.09.20 11:04 (2 524 символов в тексте)
Все отзывы Виктория (4)