Регистрация: 12.10.20
сентябре 2020
29.09.20 - 06.10.20

3.5

Проживание подтверждено документами
Претензия - не влияет на рейтинг

Обманюють при виселенні

Доброго дня! Відпочивали сім'єю із 8 чоловік. Всі дорослі. Вперше привезли батьків на відпочинок за кордон, хотіли їх попестити спокійним релаксом. Обрали більш сімейний готель де все включено і близько до моря. Перше, що споганило відпочинок це був готельний гід, на представлені ним пропозиції з екскурсіями ми ставили питання для уточнення інформації на що він був впевнений в придбанні цих екскурсій. Ми відбивалися від нав'язування всією сім'єю, на що батьки сказали: " Ми хочемо спокійно піти плавати у морі, а не вислуховувати про придбання екскурсії про яку запитали?!". Гід на нас образився і сказав, щоб наступного разу обирали іншу компанію для подорожей з сім'єю. Було дуже образливо чути від представника компанії від якої знаходишся в іншій країні такі слова. Відразу виникла думка: " А зможу я відлетіти назад додому після такої розмови?" і весь відпочинок ми думали-гадали чи забере нас трансфер в аеропорт. Все закінчилося добре, трансфер приїхав і ми були в переліку. Підійшов час висилятися із номера готелю і почалася нова хвиля негативу. Під час заселення нам показали тільки де знаходиться сейф і рушники для пляжу, а при виселенні перевіряли все : чи пряцює фен, телевізор, кондиціонер, чи є у нас всі рушники( повинно було бути 8 шт. на двох осіб у номері), чи є мильниця і таця під банні баночки, міні бар навіть перевірили( в якому нічого не стояло коли ми заселилися). В інших номерах в яких жили наші родичі не було мильниці ( за неї заплатили 5$), була тріщина на решітці фена яким не користувалися ( при заселенні його не оглядав ніхто) і на рецепції сказали, що він зломаний, хоча працював ( заплатили 70 $). Висновок: краще поїхати на город до бабусі в село. Спокійніше і бабусю порадую.Доброго дня! Відпочивали сім'єю із 8 чоловік. Всі дорослі. Вперше привезли батьків на відпочинок за кордон, хотіли їх попестити спокійним релаксом. Обрали більш сімейний готель де все включено і близько до моря. Перше, що споганило відпочинок це був готельний гід, на представлені ним пропозиції з екскурсіями ми ставили питання для уточнення інформації на що він був впевнений в придбанні цих екскурсій. Ми відбивалися від нав'язування всією сім'єю, на що батьки сказали: " Ми хочемо спокійно піти плавати у морі, а не вислуховувати про придбання екскурсії про яку запитали?!". Гід на нас образився і сказав, щоб наступного разу обирали іншу компанію для подорожей з сім'єю. Було дуже образливо чути від представника компанії від якої знаходишся в іншій країні такі слова. Відразу виникла думка: " А зможу я відлетіти назад додому після такої розмови?" і весь відпочинок ми думали-гадали чи забере нас трансфер в аеропорт. Все закінчилося добре, трансфер приїхав і ми були в переліку. Підійшов час висилятися із номера готелю і почалася нова хвиля негативу. Під час заселення нам показали тільки де знаходиться сейф і рушники для пляжу, а при виселенні перевіряли все : чи пряцює фен, телевізор, кондиціонер, чи є у нас всі рушники( повинно було бути 8 шт. на двох осіб у номері), чи є мильниця і таця під банні баночки, міні бар навіть перевірили( в якому нічого не стояло коли ми заселилися). В інших номерах в яких жили наші родичі не було мильниці ( за неї заплатили 5$), була тріщина на решітці фена яким не користувалися ( при заселенні його не оглядав ніхто) і на рецепції сказали, що він зломаний, хоча працював ( заплатили 70 $). Висновок: краще поїхати на город до бабусі в село. Спокійніше і бабусю порадую.

Anna оценила сервисы

Територія аніматори розташування
один ключ-карта на номер розбавлені напої
Добавлено 12.10.20 14:03 (3 440 символов в тексте)

11:24 13.10.20

Уважаемая Анна!
Благодарим Вас за выбор нашего отеля, а так же за оставленный отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас, так оно помогает нам постоянно работать над улучшеним качества нашего сервиса.
Хотели бы сообщить, что все Ваши замечания были переданы главному руководству отеля.
Мы искренне сожалеем, что Ваше впечатление об отдыхе было испорчено ситуацией, произошедшей в день отъезда. Хотелось бы отметить, что согласно международным правилам гости несут полную ответственность за повреждение или пропажу имущества отеля и при обнаружении - гости должны возместить ущерб.
Мы еще раз благодарим Вас за отзыв и искренне сожалеем о произошедшем инциденте!
С уважением и наилучшими пожеланиями,
Nubian Hotels Team

12:56 15.10.20

Дякую, що відреагували! Мова йшла про те, що одної речі( мильниця) зовсім не було в номері від заселення і на протягом 6 днів перебування в готелі працівники не помічали її відсутності в номері, а як тільки підійшов час виселення відразу же про неї згадали. А на рахунок зломаного фена також було видно, що тріщина на решітці не свіжа, а вже навіть запилилася, що свідчить про наміри обманути туристів і стягти побільше грошей. Буду рекомендувати всім проводити інвентаризацію номерів і звіряти її на рецепції готелю. Хоча, ми так і не зустріли такого переліку де написано, що повинно входити в комплектацію номерів.

Все отзывы Anna (8)