Регистрация: 11.01.21
январе 2021
25.01.21 - 01.02.21

Доброго вечора усім. Хочу розповісти трошки про свій...

Доброго вечора усім. Хочу розповісти трошки про свій відпочинок в даному отелі.

1. Ремонт та комфорт. Скажу одразу ремонту в даному отелі не робилось напевне років 5 однак я людина не бризглива тай маючи досвід подорожей по нашій ненці скажу що все в нормах допустимого чистенько акуратненько але беез ремонту, так все працює в номері. Щодо місць загального користування (туалет) то в чоловічому проблем трішки більше але зновуж таки все терпимо.

2. Персонал. Ну з цим проблем нема персонал ввічливий на позитиві готовий і посміятись і анекдот розкаже. Аніматори молоді та активні люди.

3. Розташування. З цим взагалі проблем жодних. Отель розташований на самому березі моря, є свій пляж та понтон. з пляжу мілина (тільки акуратно можно порізатись в деяких місцях об дрібні корали, потрібне спецвзуття). З понтону глубина дуже приємна до дна я не дістав (ріст 197см.).

4. Харчування. Все дуже смачно рзнібарвно та постійно в необмеженій кількості.

5. Розваги. Скажу одразу їх не багато. Дартц, волейбол, і ще якась фігня.

Загалом скажу так цей отель ідеальний саме для сімейного відпочинку. Для молодиків які приїхали пошукати курортний роман вам це не підійде. Все досить спокійно розміряно. Є свої мінуси, це як туалет загального користування, однак це більше залежить від самих відпочиваючих від того як вони себе ведуть. Але є й плюси яких набагато більше.

Михаил оценил сервисы

Харчування розташування персонал атмосфера
туалети загального користування.
Добавлено 03.02.21 22:45 (1 360 символов в тексте)

13:33 04.02.21

Добрый день,Михаил !
Хотим поблагодарить Вас за то, что выбрали отель Shores Amphoras Resort в качестве места проведения отдыха и нашли время для того, чтобы оставить отзыв!
Мы рады тому, что общее впечатление об отеле и об отдыхе в целом положительное!
Команда нашего отеля стремится сделать всё возможное, чтобы Ваш отдых, а также отдых Вашей семьи прошёл максимально комфортно.
Будем всегда рады видеть Вас снова! Для повторных гостей в отеле Shores Amphoras Resort существует система бонусов и комплиментов!
С уважением ,
Администрация отеля.