Регистрация: 21.01.21
феврале 2021
09.02.21 - 18.02.21

Рекомендую!Хороший бюджетний готель, чудовий кораловий риф, привітний персонал!

Сьогодні зранку повернулись з даного готелю. В Єгипті відпочиваємо майже кожного року у готелях5*, тому порівняти є з чим. Летіли відпочивати компанією 8 осіб. Попередньо переписувалась з адміністрацією і можу сказати, що наше прохання було задоволено по приїзду. Зранку близько 10

нас трансфером з аеропорту привезли в готель. На ресепсії привітно зустріли і

одразу поселили у номера поряд і будиночок недалеко моря(хочу зауважити, що ми жодних доплат персоналу не вносили). Перебування у даному готелі було приємним, персонал ввічливий, харчування не погане, декілька видів м'яса, риби, різноманітні гарніри, солодощі(усе як на звичайному All), номера прибирали кожного дня. Територія велика, чиста, шезлонгів вистачало усім.В останній день у нас правда виникло невелике непорозуміння під-час виселення, але менеджер Ірина його владнала. Я з впевненістю можу рекомендувати даний готель як хороший бюджетний варіант. Наша компанія дуже задоволена і ми при можливості ще б неодноразово бронювали даний готель. Єдиний мінус, на думку усіх з ким я спілкувалась-це наглий гід Мухаммед від Анекс. Він настільки принижував, обзивав і обманював людей, вимагаючи у нього купити екскурсії, а хто не погоджувався, то погрожував їм( хоча я розумію, що до адміністрації готелю це немає жодного відношення)

Хороше розташування привітний персонал
Добавлено 19.02.21 17:41 (1 298 символов в тексте)

12:56 02.03.21

Уважаемая Оксана!
Благодарим вас за визит отеля и за время, потраченное на ваш отзыв.
Мы рады узнать, что отдых оставил положительные эмоции. Ваши слова благодарности о работниках отеля были переданы руководству.
Вся команда отеля с нетерпением ждёт новой встречи с вами и всегда находится в вашем распоряжении.
Всего вам доброго.

Все отзывы Oksana Oliinik (3)