Регистрация: 15.06.13
марте 2021
02.03.21 - 09.03.21

сонячний єгипет

Відпочивали з дітьми 3 і 9 років на початку березня. Пандемія однозначно внесла зміни в роботу готелів, але є як позитивні зміни, так і не дуже.

Почну з заселення, привезли нас в готель десь в 16:30, пропонували за 20 доларів більший номер, ми відмовились і все одно заселили в 2-х кімнатний номер. Як і очікувалось номерний фонд старий, але все робоче. Телевізор новий, зручні ліжка, чиста постіль та рушники, вода в номері на кожного проживаючого, сейф. Гаряча вода завжди була, потрібно було спустити 20 сек ржавчину. Все чого нам не вистачало, принесли через 10 хв після дзвінка на ресепшн.

Їда. Стандартна для бюджетної 5. На сніданок яйця, овочі, фрукти, вафлі, пончики, булочки. Досить непогана кава, яку можна взяти на протязі всього дня. На обід і вечерю мясо, риба, печінка, гарніри, овочі, фрукти, солодощі. Завжди можна було знайти щось смачне. Щодо алкоголю, пила тільки коктель на 8 березня, не поганий. На 8 березня підготували дуже гарну смачну вечерю. Щиро вдячні!

Анімація. Вранці і дообіду на пляжі зарядка, танці, ігри. ВВечері міні діско, караоке, танець живота, на 8 березня жива музика.

Пляж. Місце завжди можна було знайти і під парасолькою і коло води. Частина лежаків потребуюють заміни. З берега можна зайти в воду максимум по пояс в прилив, для діток ідеально, на пляжі пісок. Понтон короткий, риф на пів живий, рибок багато. Бар працює з 10 ранку, перекусів не має. Пляжні рушники в номері, при потребі заміни дзвонили на ресепшн, без проблем міняли.

Басейн один з підігрівом розділений на дві частини, на мілку дитячу і глибшу, дві гірки, одна для малюків і одна доросла.

Готель біля самого Сохо, ввечері приємно погуляти, в 20:00 включають фонтан. Навпроти готелю супермаркет.

Персонал уважний, завжди готові допомогти. Син ніс пончики, впали..розстроївся((( офіціант сам через 5 хв приніс йому. Донечці завжди давали ціле яблучко, мандаринку, банан. Офіціантам велечезне спасиби!

Потрібно памятати, як ви до людей, так і люди до вас!

Перед тим, як оцінювати готель, потрібно згадати скільки вам обійшовся тур. Ціни цього року виросли на всі готелі...

локація персонал море
номерний фонд старі лежаки
Добавлено 15.03.21 10:57 (2 084 символов в тексте)

08:41 18.03.21

Ещё один купленный отзыв. Стандартная еда ? В 4 ках бюджетных и то лучше.
Нам обошёлся тур 25 тысяч с Киева, хотя была 4ка по соседству за 20 которая лучше. Красная цена отелю 15000 грн потолок, дороже не стоит того

10:38 18.03.21

Цікаво хто платить за відгуки, напишіть, хоч зароблю)) Так, їда стандартна, в сусідньому конкорді хіба ще морозиво давали. Ви ж розумієте, що в вартість туру ще переліт входить і націнка турагенства.

11:33 18.03.21

Я вижу вы уже получили деньги). Были тоже в пандемию в хилтоне 4 который за 20 стоит и тоже рядом, то там на 2 порядка было лучше. тут еда не стандартная, тут еда ниже среднего. Банально у жена хотела курочку покушать, ее НЕТ! Я хотел пива попить его нет! То что есть это не пиво а ... отходы

11:49 18.03.21

Роман, курочка була завжди, крильця або філе. Я зрозуміла, що ви з тих людей котрі вважають свою думку єдиною вірною. Швидше вам заплатили за негативний відгук, так активно ви поливаєте брудом всіх і все. Ще раз повторю, це мій відгук і моє враження.

18:13 18.03.21

Ну либо вам повезло, либо вам не жалко денег которые потрачены за путевку. Повторюсь я сравнивал отели в данном ценовом диапазоне и скажу этот отель худший по соотношению цена/качество

20:21 18.03.21

Це була наша 5 поїздка в єгипет, і всього 12 країн, є з чим порівнювати. Можливо в березні покращили харчування... В мене двоє дітей і вони крім курятини інше мясо не їдять. І риба гриль була смачна, син рибу практично не їсть, а тут їв і сказав, що сподобалась. Клубніка була два або три рази точно. Ми були в період 8 березня, готель був досить заповнений. Я моніторила ціни на данний період і тут була сама адекватна ціна. Ще був Тропітель Наама Бей, який нам підходив по параметрах, але ми там вже були і двічі в один готель не їдемо. Ми задоволені приїхали, племінниця поправилась на 3 кг)))

21:07 18.03.21

Искренне за вас рад, но не знаю в каких отелях вы были но мне и как видите многим другим отель не зашёл от слова совсем. К примеру по соседству 4 лучше и дешевле. Клубника была раз и то выдают по жлобски. Ну и настолько убитые номера не видел нигде. Даже на турбазе на Днепре лучше. За отель заплатили 25 за 8 ночей. С уверенностью скажу что он этих денег не стоит

10:31 19.03.21

Були в різних готелях. Якщо 25 за двох, то міняйте турфірму. Перед нами була сімя 2 дорослих + 2 дітей, то 7 ночей за 23 тис. У нас 2 дорослих + 2 дітей 31 тис за 8 повних днів, але в період 8 березня, тому вартість вища. Хілтон нам для дітей не дуже. Якщо б не було так вітряно, то поїхали б в Нубіан, але там ціна на 300-400 доларів вища.

21:40 19.03.21

Я скажу вам что в хилтоне лучше даже для детей, и по еде и по дороге к морю там более плавный (с коляской проще), единственное толком поплюхаться детям нету это да. Да турфирму меняем однозначно! Если бы отель стоял 15-18 тысяч вопросов не было бы к отелю, но за 25 да даже и за 23 есть варианты лучше.

18:32 21.03.21

За 23 тис для 2 дорослих і 2 дітей (3 і 12 років) це дуже гарна ціна. Бажаю, щоб наступний ваш відпочинок, перевершив очікування)))

16:39 24.03.21

за 23 с детьми в принципе нормально, ну а на 2их отель дороже 18000 не стоит.

17:06 24.03.21

так він і не коштує більше, от в даний момент з вильотом 30.03 на 7 ночей за 2 дорослих 15 тис. Ви просто переплатили, і це вже претензії до турфірми мають бути. А якщо купувати за реальну ціну без таких переплат, то готель відповідає вартості. Готель ж не виноватий, що на вас вирішили заробити в турфірмі.

17:09 24.03.21

Тут дело в том что во всех фирмах была такая цена не только в этой, вина турфирмы в том что они меня переубедили ехать сюда, хотели ехать в другой

17:22 24.03.21

ось тут https://www.anextour.com.ua/search можете перевіряти для себе тури від анекс і ще в турфірми знижку просити)))

Все отзывы Ирина (5)