Регистрация: 23.11.14
феврале 2021
22.02.21 - 03.03.21

Класний відпочинок з 22.02-03.03.21

Прилетіли рано, всі у кого були тести вийшли з літака і пішли на паспортний контроль ( у кого не було тестів залишилися в літаку)

До готеля доїхали швидко, заповнили анкети, одягнули браслети і пішли на сніданок. Після сніданку, ще хвилин 5-10 почекали ( нам потрібно було два номери поруч) і нас провели до наших номерів. Номери дали поруч в корпусі 4 (6154,6155) з видом на великий теплий басейн на першому поверсі, що з дітьми (7,9 і 14 років) було супер!!!

Номер гарний, просторий - велике ліжко, ще одне одномісне, телевізор, шафа, сейф (безкоштовний), крісло, столик, тумба під валізи, простора ванна кімната з душем.

WiFi є по всьому готелю, хороший (діти дивилися мультики качали ігри) і навіть є на пляжі

Готель: гарний, затишний, чистий. Дуже сподобався!!!!

Харчування: хороше, різноманітне.

Єдиний мінус це ресторан а-ля карт ( нам не сподобалося взагалі, його так нахвалював гід, казав що повечеряти там коштує мінімум 60$ з особи) Скажу одне в головному ресторані і різноманітніше і набагато смачніше.

Були на екскурсії в Луксорі - сподобалося, але дорога в один бік ніяк не 3 години а 4,5-5(екскурсію брали у гіда, ціни були хороші, на пляжі мало того що дороще так ще й хто їздив були розчаровані, обіцяли одне а отримали інше)

Розваги для дітей на території сусіднього готеля ( територія одна) пройтися хв 3-4. Там гірки на будь який смак, від малесеньких до величезних. Два комплекси з гірками підігрівалися, один там де виливалося величезне відро, а інший (дуже тепла вода) в комплексі з величезними гірками. Ми його не зразу знайшли бо думали що там лише гірки з холодною водою.

Є аніматори дитячі і міні діско ввечері, а також після нього різноманітні шоу.

В нашому готелі теж працюють аніматори ( аквааеробіка, ранкова гімнастика), були - сподобалося.

До моря пішки, але краще через сусідній готель бо там прохід, або автобусом ходить кожні пів години.

Море чисте, лежаків завжди вистачало, пляж великий.

Взагалі відпочинок нам дуже сподобався, влітку були в Dana Beach Albatross ( не сподобалося, надто великий, шумний і з їжею була катастрофа вперше бачила як з тарілки у дитини забирали лишній шматок курки)

Відпочиваючи в цьому готелі користуєшся інфраструктурою трьох готелей ( наш мені сподобався найбільше), тому рекомендую для відпочинку і особливо з дітьми. Ми отримали масу задоволення і неодмінно повернемося туди ще раз.

Вид з номера

Maryna оценила сервисы

Гарно чисто затишно хороше харчування класно з дітками.
Добавлено 03.04.21 10:24 (2 357 символов в тексте)
Все отзывы Maryna Didychenko (2)