Регистрация: 19.07.13
апреле 2021
28.04.21 - 07.05.21

4.2

Неоднозначний відгук

Ми відпочивали 2ма парами з 28.04. по 07.05. Загальне враження досить непогане, але як завжди є "але")

Море! Однозначно воно шикарне - пантон малий, рибки різноманітні, риф живий - подивитись є на що. Одного разу припливав скат.

АЛЕ з пляжем є проблемки: відпочиваючі мають звичку рано вранці займати лежаки рушниками. Душ один і він знаходиться збоку з самого верху - не зручно. До бару завжди черги - в обід і під закриття закінчується пиво.

! Зверніть увагу - купатися на морі і у басейні дозволяють до 17:30.

Номер. Він нормальний - нічого особливого. Видно, що його дуже хотіли причепурити, але роботи виконані не дуже якісно. Ліжка 2 і вони їх здвинуть, якщо ви попросите (як нам сказали, номерів з 1 великим ліжком мало і це в основному сімейні). Шампунь/гель/крем поповнюють, якщо закінчується.

Питна вода - прибиральник ставить 2 пляшки в номер на день. На барах кулери.

Їжа. Норм. Морепродуктів нема, але їсти є що. Частина за склом і накидають те, на що ви покажете пальцем. Частина у відкритому доступі.

Територія дуже гарна. Все зелененьке, квітуче - видно, що садівники дуже старанно виконують свою роботу.

Ми прилетіли рано вранці - браслети одягли о 10-11 годині і заселили.

Виселення о 12:00 і зрізають браслети (без браслета можна брати на барі безалкогольні напої).

Про анімацію нічого писати не буду - її присутність ми не дуже помітили. Для молоді ввечері трошки сумно.

Хочеться звернутися до відпочиваючих - будьте людянішими. Обслуговуючий персонал точно така сама людина як і ви. Будьте ввічливими, звертайтеся з посмішкою, кажіть дякую, лишайте чайові - І БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ)

P.S. Трошки грязнувато: столи часто заляпані (ресторан, лоббі).

Море територія персонал
Пляж втомлені номери черги в бар анімація/розваги
Добавлено 21.05.21 09:17 (1 673 символов в тексте)

10:36 23.05.21

Уважаемый гость,

Мы рады читать Ваш отзыв.

Выполнение ожидания нашего гостя является нашей главной целью.

Мы с нетерпением ждем возможности приветствовать Вас в Grand Oasis как можно скорее.

С наилучшими пожеланиями, Hotel Management

Все отзывы Vi An (4)