Регистрация: 12.03.18
мае 2021
16.05.21 - 23.05.21

Мини оценка - не влияет на рейтинг

У кожного свій Сенсаторі))))

- Територія

Як на мене, готель має середню по єгипетським міркам територію. Гарно озеленений і дуже чистий. Все розташовано зручно і продумано. Ми проживали в корпусі відразу біля моря.

- Номери

Номер з власним басейном нам сподобався. Просторий, чистий. Прибирали добре, а за 1$ навіть занадто добре. Це подяка за гарну роботу. В номері є халати, тапочки, багато рушників, завжди чисті і білосніжні. Міні-бар ПУСТИЙ, але є звичайна питна вода, чай і кава. Наявна праска.

- Обслуговування

Все на достойному рівні. Окрім сніданків в ресторані обслуговують офіціанти, привітні та уважні. Є звичайно й ті які деколи чимось не задоволені, такі є в усіх готелях. Та як на мене проблема не в них, а у відпочиваючих, оскільки не раз спостерігав хамське ставлення до обслуговуючого персоналу з боку туристів і було соромно, вони не раби через те, що ми оплатили відпочинок. Тому, що сіємо те і жнемо.

- Харчування

Вибір хороший. Не шукайте тут лобстерів, креветок і т.д. їх тут НЕМА. Сніданки досить одноманітні, та через наявність широкого вибору, можна завжди знайти щось нове для себе. На обід і вечерю є завжди декілька видів риби, соте із морепродуктів, курка, говядина. Готують стандартні макарони з різними добавками, піцу яка на диво смачна, є багато зелені, овочів, м’ясні рулети. Десерти здивували найбільше, вони такі, як ми звикли їсти в гарній кав’ярні, а не ці різнокольорові бісквіти всі на один смак. З фруктів були яблука(червоні, зелені), банани, персики, сливи, гарбуз, мандарини, диня (зелена, жовта), виноград та фізаліс. Класно, що є частина ресторану де не можуть сидіти лише дорослі.

- Пляж

Чудовий і нікому ця кам’яна корка біля води не заважає. Для дітей є піщаний захід в море. Для тих хто не хоче плавати з понтону вода з берега по пояс, але це напевно залежить від відливів, нам пощастило, їх майже не було. На пляжі також обслуговують офіціанти з 10:00, розносять усім холодну воду, можна замовити напої, до пива приносять чіпси.

- Риф

Риф дуже гарний. Та хотів би дещо уточнити. Кількість риб залежить від часу доби, тому проекспериментуйте, і виберіть для себе найоптимальніший час для плавання. Як на мене це обідній час, оскільки сонце гарно освітлює корали і вони більш насичених кольорів, хоча як на мене риб більше зранку. Напевно через відсутність великої кількості людей.

- Інтернет

2 Гб на номер, далі платно, 16$ безлім на весь період відпочинку, з можливістю підключити 5 пристроїв, але одночасно можуть бути підключені лише 2, хоча у нас були підключені одночасно 3 пристрої, все працює чудово. Пожалкували, що купили картки, інтернет на яких закінчився на третій день відпочинку.

- Анімація

Волейбол, зарядка, дартс, були олімпійські ігри. Ввечері є анімація, дитяча дискотека та найчастіше танцювальні шоу. Любителям «патусіть» точно не суди.

Загальне враження від готелю однозначно тільки позитивне, як вони самі кажуть : «Сенсаторі-це сервіс в дрібницях». Звичайно можна знайти мінуси, та їх треба шукати, а ми їздили на відпочинок. Таких очевидних, щоб стукали по голові тут нема.

Сергей оценил сервисы

Инфраструктура отеля

територія номери харчування сервіс
для себе я не знайшов можливо деколи наші очікування занадто завищені і проблема не в готелях
Добавлено 25.05.21 13:35 (3 076 символов в тексте)

07:49 31.05.21

Підкажіть, будь ласка, наскільки вітряно? Скільки гірок для дітей і дорослих? Дякую

15:55 31.05.21

Насправді цього року погода в Єгипті не передбачувана, і важко прогнозована. За весь період відпочинку вітер був відсутній повністю лише 1 день, всі інші дні дув легкий вітер який не приносив жодного дискомфорту, а навпаки охолоджував. Пізніше ми дізнались, що в цей самий час в Хургаді були сильні вітри, місцями такі, що відпочиваючі проводили час біля басейнів, на пляжі неможливо було знаходитись. На рахунок гірок. Є невеличкий ігровий копплекс для зовсім маленьких, і 2 гірки (закрита і відкрита )середньої висоти для підлітків і дорослих.

Все отзывы Сергей (1)