Регистрация: 12.05.17
Отзыв об отеле Sentido Mamlouk Palace Resort (отель был переименован 01.01.22)
мае 2021
21.05.21 - 28.05.21

Відпочинок з дітьми

Відпочивали в даному готелі в кінці травня.Гарна доглянута територія,чисті басейни,хороший wi-fi.Жили в 16 корпусі.До рецепції і ресторану 2 хв,до моря 7хв.Місця на пляжі займали о 7:30-8:00,пізніше з місцями проблеми.Море тепле,але вода мутна,можливо із-за піщаного дна.Не сподобалась їхня система з пляжними рушниками,їх треба завжди тягати з собою,карточок нема,міняють в номері чи то в 15:00,чи в 17:00,ми жодного разу того міняльщика так і не знайшли,правда на 3 день 2 рушники кудись зникли.Пішли до гастрелейшн,вона записала і через год рушники були в номері,дякую Ксенія!В ресторані людей багато завжди,столик треба пошукати.Черги за блюдами відповідно теж є.Вибір не великий:курка завжди,риба лише пангасіус,говядина,картопля та інше.Фрукти: диня,деколи кавун,апельсини,персики(не достиглий кисляк).Хороша кава з апарату.Вечірні шоу слабенькі,але є в готелі дискотека,були 1 раз,народу багато.Аквапарк в готелі Sunrise garden класний,спа теж.Тепер про номер:16103,справа від рецепції.Кому важлива тінь зранку,вам сюди,після 15:00 сонце.Рушники якщо не кинеш на підлогу,не заберуть.З миючих засобів лише шампунь і лосьйон для тіла,беріть гель для душу з дому.Прибирання на 3.Терасу взагалі не прибирали.В номері 2 ліжка 1,5 спальних,які ми зісунули і 1 двоповерхове.80% персоналу російської не розуміють,але всі питання вирішує чудова дівчина Ксенія(сидить за рецепцією в кабінеті)Дякую їй велике.Загалом відпочинком задоволені.

Елена оценила сервисы

Територія wi-fi пляж
Система рушників прибирання номеру
Добавлено 31.05.21 19:31 (1 436 символов в тексте)

13:10 03.06.21

Уважаемая Елена Герасимович,

Благодарим Вас за відгук про наш готель. Ваші коментарі відправлені в керівництво готелю. Ми радимо, що Ви залишили достатньо вільного перегляду, і з нетерпінням зможете знову приєднати Вас до SENTIDO Mamlouk Palace.

Іскренне Ваш,
Центр обслуговування та управління курортним готелем Sentido Mamlouk Palace.

16:42 07.06.21

Шановна Елена Герасимович,

Дякуємо за відгук про наш готель. Ваші коментарі були надіслані керівництву готелю. Ми раді, що ви залишилися задоволеними своїм перебуванням та з нетерпінням чекаємо вас із запрошенням повернутися до палацу SENTIDO Mamlouk.

Щиро Ваш,
Центр обслуговування та управління на курорті Sentido Mamlouk Palace.