Регистрация: 03.06.21
мае 2021
16.05.21 - 26.05.21

Хороший готель - гарний відпочинок

Напевно, варто починати з фойє готелю - воно неймовірно красиве, велике, просторе, виходить на балкон, де багато зручних місць, де можна ввечері посидіти, випити коктейлі та насолодитися відпочинком.

Номери - чисті, зручні, також мають кондиціонер, балкон, холодильник, сейф. Щодня прибирали.

Їдальня - їжа на будь-який смак, дуже привітні офіціанти. Біля входу вимірюють температуру, на столах завжди є набори дезинфікуючі серветки.

Пляж - до нього Вас доставить супертрактор, або ви можете пройтись- 3-5 хвилин. Шезлонги нові, зручні, чистота підтримується дуже хорошим чоловіком, я передаю йому вітання) На пляжі є бар - доброзичливі хлопці завжди запропонують вам смачний коктейль або порцію чогось смачного) Біля пляжу є зелений виступ - де можна прогулятися по сосновому лісі, дуже приємно!

СПА - це блаженство! Не шкодуйте грошей і завітайте туди. В хамам- до речі можна записатись безкоштовно. Сервіс високого рівня, завжди привітний. Я вдячна пану Чензхінхану за запропоновані послуги, приділену мені увагу, турботу про моє здоров'я. Щоранку він тепло вітав мене і проводжав до найкращої масажистки - пані ДЕВІ. Її руки справді творять чудеса, настільки розслабляє її масаж, що я не хотіла вставати)) Після кожного масажу - маска для обличчя в подарунок. Також вони дали мені кавовий пілінг в подарунок - це було щось неймовірне! Щиро дякую, люблю!

Нам сподобалось відпочивати в готелі, дякуємо за гостинність!

Oksana оценила сервисы

чисто красиво смачно
не знайшла
Добавлено 03.06.21 13:03 (1 424 символов в тексте)
Все отзывы Oksana (1)