Регистрация: 13.11.19
июне 2021
18.06.21 - 25.06.21

Готель з сервісом високого рівня

Спонтанно вирішили їхати, купили путівку 17 червня, летіли 18 ввечері. Дуже переживали, бо летіли з синочком-груднічком.Політ пройшов дуже добре, допомогли мультики скачані заздалегідь+мамині груди допомогли в моменти, коли закладало вушка. Трансфер - окрема машинка тільки для нашої сім’ї. В готель потрапили о 3 годині ночі, нам запропонували поїсти, але ми хотіли спати і відмовились. Номер дали, той який ми бронювали- з боковим виглядом на море. В номері було двоспальне ліжко, односпальне і манеж в якому могла спати дитина, але так як наш син привик спати з нами, то в манежі він лише бавився. Номер чистий, все справно працювало, постіль білосніжна. Хоч готель відкритий 2017 році але меблі дуже сучасні і у відмінному стані. Харчування дуже різноманітне і смачне. Для дитини на сніданок є пюрешки в баночках типу Gerber, наш їв рисовий пудинг і яблучно-морквяне пюре найкраще, ще там були йогурти, але вони мені здалися надто солодкі, а так як ми сину цукор ще не даємо, то і йогуртів цих не давали, інші діти їли їх з задоволенням. На обід і на вечерю нам за першим проханням приносили перемелені блендером курку і брокколі, або курку і картоплю, або курку і цвітну капусту, так як наш малюк ще не вміє жувати. Завжди все свіже і дитині подобалось. Також в ресторані є кріселка для годування, столики обгорнуті в плівку, чистенькі і охайні. Гарний пологий захід в море, для дитини супер. Одним словом, хто переживає чи їхати з малою дитиною- їдьте, не пошкодуєте. В готелі були батьки і з зовсім малими дітьми, до пів року. Читала відгук, що дуже голосна музика заважає спати, я б не сказала, спати можливо, якщо закрити двері на балконі. Персонал привітний, територія доглянута, всюди чисто. Однозначно рекомендуємо цей готель і хочемо повернутися сюди знову.

Sofia оценила сервисы

Удобство расположения

Инфраструктура отеля

Сучасний дизайн територія компактна: не велика і не мала смачна їжа наявність дитячого меню пологий захід в море
Wi-fi заслабкий мало серветок в ресторані
Добавлено 30.06.21 11:58 (1 777 символов в тексте)

09:23 02.07.21

Уважаемый Гость,
От имени Numa Bay Exclusive спешим выразить признательность за отзыв, оставленный на данной соиальной платформе.
Мы безгранично счастливы слышать, что время, проведенное вместе с нами запомнилось Вам только приятными моментами и положительными эмоциями, а наша команда смогла оправдать Ваши ожидания.

с нетерпением ждем очередной встречи с Вами и Вашими близкими,
С наилучшими пожеланиями,