Регистрация: 18.07.21
Отзыв об отеле Labranda Sharm Club Resort (отель был переименован 01.08.23)
июле 2021
11.07.21 - 18.07.21

Претензия - не влияет на рейтинг

не зрозумім за що такі високі оцінки

Почалось з того , що прийїхавши в 8 ранку в готель, нам запропонували доплатити за поселення відразу або чекати до 14,00( без поселення все тільки за додаткову плату) як виявилось пізніше рецепшин це їхня краща сторона ))) номер дали дійсно гарний, але відразу склалось враження , що готель КОЛИСЬ був крутим( потріскані стіни, стара не зовсім робоча техніка)

ТЕРИТОРІЯ дійсно гарна особливо вночі, а от захід в море мягко кажучи не дуже( за період нашого відпочинку двое людей порізали собі там ноги)

БАР сіє громаняни повний пи-ць, пластікові стакани по 120-150 грам якими відпускають всі напої!!!! тобто пиво наливають в стакан 150 мл і більше одного стакану взяти ніяк, а оскільки барів нема на басейнах і пляжах вам просто надоїсть ходити на бар ))) для прикладу, щоб взяти 0,5 пива треба сходити 5раз це вийде 1-2км ))))) на моїх очах бармени тупо обманювали людей які купляли алкоголь та обзивали клієнтів по арабськи(знайома знає їх мову)

РЕСТОРАН голодним не будеш але місцями все прям погано, за 7 днів тільки раз було смачно, а макарони я і дома можу поїсти )

СПОРТ тут все просто крім пониряти нема нічого із заявленого. показовим є також , що ми чекали ЧОТИРИ дні на волейбольний мяч ))))

ВИСНОВОК оскільки це не перша наша поїздка в шарм в порівнянні з попереднім готелем прям все погано. складається враження що на всьому економлять, правда персонал місцями дійсно приємно дивує.

гарна територія
все інше )))
Добавлено 18.07.21 22:27 (1 401 символов в тексте)

10:41 19.07.21

Уважаемый гость, благодарим вас за выбор LABRANDA Tower Bay для своего отдыха в Шарме и за то, что вы нашли время поделиться своими ценными комментариями по поводу вашего пребывания здесь, мы очень рады, что вам понравился наш отель, мы учитываем ваши замечания и обязательно чтобы исправить наши недостатки. Администрация отеля

11:15 16.08.21

подскажите, какой был Ваш предыдущий отель, который Вы рекомендуете?

20:02 16.08.21

Добрий день. в 2019році тут відпочивали, все набагато краще ) Tui Magic LIFE Sharm El Sheikh (ex. Club Magic Life Sharm el Sheikh Imperial), 5

Все отзывы juli (1)