Регистрация: 23.07.21
спасибо
июне 2021
27.06.21 - 04.07.21

Прекрасний відпочинок у Side Star Resort 😍

Довго вибирали готель, тому що у Туреччині не вперше, вибір зупинився на Side Star Resort, так як ми завжди відпочиваємо з дітками, а тут справді є все і для всіх.

Прилетіли в аеропорт Анталія, десь о 15.00год, трансфер за 35хв.нас довіз до готелю. Зайшли на рецепшин, одразу помітили як там все красиво. Дуже хороші працівники люб'язно нам все пояснили і нас поселили в хороший номер, вигляд був у двір, де росли чудові квіти і пальми. У номері є міні бар, який щодня поповнявся(кола,фанта, чай, пиво, вода, лимонад), безкоштовний сейф, косметичні засоби, рушники,тапочки, навіть пляжна сумка.

Дуже задоволені харчуванням, просто дуже багато різноманітної їжі, фруктів, а солодощі то взагалі просто супер 👍 Низький уклін поварам. А ще й окремо дитяче меню(на різний вік), що не могло не радувати.

Також можна було смачно пообідати в poolbar і барі на пляжі,а ще посидіти за чашечкою чаю чи кави на Coffee - time на poollbar, де завжди чимало смаколиків, таких як тістечка, печиво, пончики, бельгійські вафлі та інше...

Пляж дуже близько, пройтися по стежині серед чудових пальм та різної зелені. Лежаків багато, вистачає усім. Пляж дуже великий і широкий, море чисте, тепле.Є дитячий майданчик.

Окремо хочу сказати про ігровий водяний майданчик для дітей - це просто супер 👍 А також є дуже багато різних розваг біля Міні клубу ;батути, гірки, канатна дорога, качелі. Навколо готелю є зони відпочинку - гамаки, гойдалки, кілька шатрів, вуличні тринажери.

Щовечора проходять цікаві шоу в Амфітеатрі, дитяча дискотека або веселі вікторини з призами.

По всій території є санітайзери, на вході в готель, ресторан, бар-є ще й маски і рукавички.

З 12.00год по 16.00год можна скуштувати турецькі гузлеме з різними начинками, вони дуже смачні ❤️

Персонал дуже привітний, кругом чистота і порядок,всі питання вирішують одразу, особливо працівник гостьової служби Ірина. 🙂В неї також, можна записатися в A la carte, є турецький, азіатський, мексиканський. Ми були в азіатському, то сподобалося 😋

Доречі,вперше зустріли такий великий вибір морозива, яке було у poollbar, а в ресторані давали у вигляді кульок з різними смаками.

Усім рекомендуємо готель Side Star Resort для сімейного відпочинку, впевнена, не пошкодуєте! 💝

Дякуємо Вам, Side Star за чудовий сервіс та приємний відпочинок!

Туристи з України. 😘

Raisa оценила сервисы

Все сподобалося
Немає
Добавлено 23.07.21 17:40 (2 379 символов в тексте)
Все отзывы Raisa (2)