Регистрация: 28.07.21
июле 2021
18.07.21 - 25.07.21

Олеся

Відпочивали родиною в Єгипті вперше.Готель сподобався велика затишна зелена тереторія є де прогулятись ,поруч Сохо з фонтанами красиво. Номер в нас теж був хороший все працювало прибирали кожного дня.Ну а головне море воно прекрасне риф суперовий багато різних видів риб ,дуже сподобався. Пляж великий місця завжди вистачало.Анімація дівчатка старалися ,тільки вечірні шоу були у Sport друга лінія через дорогу трохи не зручно.Харчування на любий смак було і дієтичне меню і звичайне.Все смачно і в достатній кількості,голодні не будете.Один мінус на нашу думку якщо рано прилетіли будете без сніданку.Ми були в готелі о7.30 а браслети нам вдягнули аж о12.00 Сніданком нам був чай а до чаю ледве випросили пару булочок.Ну ось так, а в цілому відпочинок вдався ,мінуси є але не значні ми на них не звертали уваги і насолоджувалися відпочинком.

Шикарний риф добрий персонал смачна кухня
Залишились без сніданку було маловато фруктів
Добавлено 28.07.21 16:46 (843 символов в тексте)

20:42 21.10.23

Уважаемые гости,
Мне доставило огромное удовольствие читать ваши комментарии, я хотел бы поблагодарить вас за выбор нашего отеля и за то, что нашли время написать отзыв. Мы будем рады видеть вас у нас снова.
С благодарностью и уважением,
Самир Рашван