Регистрация: 09.08.19
Отдыхал C маленькими детьми в
июле 2021
23.07.21 - 30.07.21

Казковий світ Марса Алам (Лонгрід)

Короткий відгук:

Готель, пляж, бари, анімація, їжа - СУПЕР!!!

WiFi по всій території безкоштовний, але повільний лише для месенджирів і facebook

Відпочиваючі

40 % - араби

50 % - в рівній мірі Поляки, Українці, Чехи

10 % - відпочиваючі з інших країн

Лонгрід

Ось я і потрапив додому і не відкладаючи в довгий ящик напишу свій відгук, потрапив додому всього 7 годин тому.

Розпочну відгук з перельоту та проходження митниці.

Летіли ми з Azur Air на Boing 737-800 переліт був чудовий і спокійний, хоч і вилетіли о 03:30, приземлились в Марса Алам о 06.50 за Єгипетським часом, на виході у нас забрали сертифікати здоров'я і перевірили ПЛР тести, через це вихід був повільніше ніж посадка в літак.

Відразу по виходу сіли в шатл і помчали в термінал аеропорту, сам аеропорт не великий, чистий і прохолодний. Потрапивши в термінал відразу попадаєте до відділення банку, де вам за 25 доларів на один паспорт клеять марку візи, ця опція не заняла багато часу. Після наклеювання марки ви проходите митний контроль, він заняв в силі на нашу родину 1 хвилину, після забрали багаж і направились на вихід, але при виході наш багаж ще раз додатково сканують.

Зустріли представника Anex який нас направив до нашого автобусу. В автобусы від сили було 20 чоловік, наш готель по маршруту був останній, дорога заняла приблизно 30-40 хв.

Приїхали в готель ми десь о восьмій ранку. Нас посадили в лобі готелю, при цьому ні чого не запропонували випити з дороги втомленими туристам, які ніч не спали. В Холі на столі стояв апарат з Ананасовим соком (схожий на юпі) і охолодженою водою з м'ятою та лаймом і відсутність жодного стаканчику. Підійшовши до адміністратору і попросивши стакани для соку нам їх принесли хвилин за 10. А все через те, що в головному ресторані був сніданок і не було вільних офіціантів щоб принести стаканчики. Нас мурижили в холі декілька годин і на питання про сніданок просто відмовчувались, але хвилин за 10 до кінця сніданку підійшов адміністратор і запропонував нам за 5 доларів з людини відвести на сніданок, але через те що моя родина вже пішла робити розвідку ми на нього не пішли. Ближче до 11 години я підійшов до адміністратора і запропонував гроші, щоб нас вже на кінець поселили, але він відмовив сказавши, що в них так не принято. Я вже втомлений і злий вирішив пройтись перед готелем та подивитись, що там є. В мене це заняло 5 хвилин і я повернувся в хол де в цей час прийшов адміністратор і видав карти від номера. Нас посадили з іншими прилетевшими шостми з України в електрокар і повезли силитись.

Хоч і по туру у нас був Delux pool view, але нас безкоштовно поселили в номері з видом на море і терасою, як і хотіла моя дружина.

Номер просторий, в ньому була велика двоспальне ліжко і вже приготовлений і застелений диван для дітей, якщо сказати, що постіль була біла, то я вас обману, постіль була на стільки білосніжна, що я не знаю як вони це роблять. Номери гарні, просторі, комфортні, але є маленькі недоліки, які не впливають на якість відпочинку. В номері є сейф, шафа купе, телевізор на який вам приходять повідомлення від адміністрації готелю, а також запрошення на різні міроприємства в готелі.

Наш номер розташований був в 100 метрах від пляжу, та в 200 м від понтону. До басейну було рукою подати. За терасою розташований шикарний газон, по якому приємно ходити босими ногами.

Інфраструктура готелю:

В готелі 6 басейнів і 1 ленива річка

1 басейн для людей з обмеженими можливостями, 1 басейн з аквапарком 1 дитячий басейн з міні аквапарком, два басейни з барами для вашого релаксу. 1 басейн не працює з невідомих мені обставин.

Басейни не воняють хлоркою, як це часто буває, вода прозора і чиста. В басейн купатись дозволено від сходу сонця до 18:00 -що є дуже великим мінусом, бо саме з 16:00 спадає спека і хочеться провести час в басейні під бокал коктелю. Також якщо у вас шкіра швидко згорає, як у мене, вам не дозволять купатись в котоновій футболці з принтом, тому рекомендую потурбуватись завчасно і взяти з собою синтетично футболку, або однотонну білу футболку з котону, бо вас заставлять її зняти( це також мінус). Я купався в синтетичній футболці.

Біля кожного басейну ви завжди знайдете вільне місце (шезлонг) для відпочинку під зонтом від сонцю, але через те зо в Марса Алам постійні вітри ці зонти не дуже безпечні, так як їх матиляє, то в одну, то в іншу сторону, один такий зонт від пориву вітра впав на мою дружину.

Бари в басейні дадуть вам спромогу вгамувати спрагу різними коктейлями, пивом та іншими алкогольними напоями Єгипитського виробництва, бармени ввічливі і приємні, в основному спілкуються на англійській мові, хочу відзначити декількох це Саїд, Мустафа Галід та Валід, дуже приємні бармени, а взагалі всі бармени-офіціанти спер, вони працюють не покладаючи рук, щоб ваш відпочинок пройшов вдало.

На території також є баскетбольна площадка, волейбольна площадка на пляжі, більярд на другому поверсі головного корпусу, гігантськи шахи перед головним рестораном, спортзал з двума біговими доріжками та декількома тренажерами - я його двічі за відпочинок відвідував. Всім цім ви можете користуватись безкоштовно.

Анімація в готелі дуже гарна, розпочинаючи йогою на пляжі, аква аеробікою в басейні, закінчуючи розважальною програмою або на пляжі або на терасі. Всі аніматори просто чудо, привітні розмовляють арабською, англійською, польською, російською, чеською та українською. Окремо хочу подякувати Олі аніматору з України, яка в перші години нашого перебування в готелі полегшила нам наше життя порадами та направила наш відпочинок у потрібне русло).

ЇЖА:

Я люблю смачно поїсти та добре випити, всі чомусь завжди сварять єгипетські готелі за їх не смачну їжу, я був Шармі, тепер ось в Марса Алам і їжа мене задовольняла.

Даний готель орієнтований на Європейського гостя і тому кухня тут в основному європейська, з мінімальним місцевим колоритом. Вибір їжі не сильно великий, але голодні ви ні коли не будете. Сніданок, обід, вечеря проходить в головному ресторані AIDA, на вході в до ресторану вас зустрічає дуже приємна адміністратор AZZA, вона завжди привітна, запам'ятовує хто з якої країни і завжди вітається і бажає приємного апетиту мовою гостя. Також, вона вирішує всі питання стосовно ресторану, поздоровлення з днем народження гостей, все вирішуйте з нею, вона завжди допоможе з посмішкою на обличчі. Дякую AZZA ти просто супер.

Сніданок

Завжди для діток є йогурти, різні види сухих сніданків, які мій менший просто обожнює, бельгійські вафлі, оладки, гаряче, тепле, холодне молоко.

Для дорослих омлети, яєшня, варені яйця, картопля пюре, різні солодощі, кава з автомату, сік як пакетований так і з автомату (більш схожий на Юпі). Лише на сніданок дають різні види твердих та м'яких сирів.

Обід

Завжди два виду супів і дуже багато гарнірів, якщо суп ви самі собі набираете, то основні страви вам дає повар і його постійно треба просити досипати, бо за умовчанням вони дають всього одну ложку страви.

Вечеря

Найбільший вибір страв, в четвер тут BBQ day дуже багато страв на грилі.

ОВОЧІ ТА ФРУКТИ

Завжди дуже багато свіжих овочів і фруктів, але ось диня, кавун і банани, грейпфрут є лише вранці

Випічка

Завжди свіжий хліб, булочки та інша смачна випічка, вибір неймовірний.

Пляж та Море

Пляж широкий, чистий, багато стаціонарних зонтиків, шезлонги - всього вдосталь, місце знайдете завжди спокійно і без напрягу. Перед тим як лягти на шезлонг вам його оброблюють антисептиком і застиляють вашими полотенцями.

Звертаю увагу, якщо ви залишили на шезлонгу тільки полотенце і протягом 30 хв не з'являлись, ваше полотенце заберуть працівники готелю. Тому рекомендую залишати ще якусь річ на лежаку.

Захід в море як з пляжу так і з понтону, в воду при заході з пляжу під ногами пісочок і майже не має каменів на дні, але за для вашої безпеки рекомендую одягати щось на ноги, щоб не наступити на морського їжака, бо буде дуже не приємно.

При відпливі з лівої частини понтону вода уходить майже до самого рифу, а з правої сторони вода залишається в лагуні.

Понтон розділений на дві частини. Перша частина для мілкого заходу глубина приблизно метр, там часто купаються батьки з маленькими дітками, рибок майже не має в цьому місці.

І тепер головне Риф за ради якого і їдуть на Червоне море, до нього виде дальній вхід з понтону, риф живий і насичений різноманітними видами рибок, рекомендую плавати від понтону в праву сторону по рифу, у вас буде велика можливість побачити черепаху, хоч черепах і припливають і під понтон, але я її прозівав.

Висновок

Готель новий і набирає з кожним днем оберти, гарний пляж, смачна їжа привітний персонал якій допоможе тобі у будь якій ситуації.

Мінуси

- Прибранная нашого номеру робилось на відчепись, хоч і міняли постіль декілька разів, але фігурки з полотенець робили всього два рази. Залишений долар не впливало на якість приберання, води залишають мало на 4 особи, шампунь не додавали декілька разів.

- Заборонено в басейнах купатись в футболці

- Деякі популярні коктейлі такі як пінаколада, мохіто лише за гроші

- Круг щоб поплавати в лінивій річці платний 2 євро на 1 годину

- Ми з собою взяли матрац темного кольору і нам не дозволили на ньому плавати

- В номерах залишають мало води

Висновок

Готель, пляж, бари, анімація, їжа - СУПЕР!!!

Я хочу знову до вас!!!!

Вечірній Вид на море з номеру 15017

Вид на море з номеру 15017

Анимация

Василь оценил сервисы

Смачна їжа гарні номери шикарний пляж казковий підводний світ чудова анімація свіжі овочі пакетований сік на барах
Прибирання мало води в номерах не можн купатись в футболках платні деякі популярні коктелі
Добавлено 31.07.21 09:43 (9 249 символов в тексте)

19:29 08.08.21

Добрий день, які різновиди м'ясних і рибних страв на обід та вечерю? Як часто можна купатися з понтону, чи є часто червоний прапор? Які різновиди фруктів і перекусів протягом дня? Чи ви ходили на ліво в бухту сусіднього готелю, там де живуть черепахи? Як проходить анімація протягом дня, а особливо вечірня? Чи вже відкритий лоббі бар? Чи є в готелі соки з пакетів та морозиво, безплатно?

18:27 26.08.21

Доброго дня
1) М'ясо було курка, індичина, баранина, гов'ядина, кожен день різне, вибір рибних страв на жаль був не дуже великий
2) Купалися кожен день червоний прапор вісить до 8 ранку, потім жовтий, але це все через вітер
3) З Фруктів було - Банани, інжир, фініки, кавун, диня, яблуко, апельсин, гуша, гуава, перекуси в основному в барі на пляжі, булочки, бутерброди, в обідній час на пляжі готують картоплю фрі, бургери та ход доги
4) В сусідні готелі не ходив бо до них далеко, мінімум декілька км, черепахи припливали і до понтону нашого готелю, але я їх прогавлював, бо приходили пізніше на пляж.
5) Анімація не нав'язлива, в день, зазивають на волейбол, аква аеробику та в дитячу кімнату, ввечері диско, шоупрограми та караоке.
6) Лоббі бар відкритий до 19 години, потім переходять всі в бар на терасі
7) Всі соки окрим ананасового та апельсинового з пакетів, ми полюбляли манговий сік та сік з гуава, морозиво в головному ресторані безкоштовне

Все отзывы Василь (2)