Регистрация: 21.08.21
спасибо
июле 2021
12.07.21 - 19.07.21

Чудовий готель ціна-якість

Нещодавно відпочивали у цьому готелі. Приліт в нас був о 4 ранку, тобто о 5 ми вже були в готелі, спочатку нам казали почекати, адже по правилам заселення о 14.00, але о 8.00 нас заселели без жодних доплат ( віза з людини в аеропорту -25 дол.) В цьому готелі ми вже 2 раз, звичайно, хто звик до UAL, то цей готель слабший, адже кава розчинна і немає кавових автоматів, вода в кулерах (лише при заселенні дають безкоштовно по пляшці води на людину), кола і пиво надто розбавлені (проте на барі біля рецепшина колу і пиво наливають з пляшок), платний wi-fi. Харчування нормальне, стандартне. Щодня було або філе риби, або смажені кальмари, курка, телятина, біля басейнів були бургери або хот-доги, за додаткову плату можна було замовити піцу, одне морозиво в день для дітей безкоштовно. Можна відвідати безкоштовно один із двох аля-карт ресторанів: італійський або рибний. Номерний фонд нормальний, готель не новий, вже необхідно було б оновити ванні кімнати. Мені сподобалось, що анімація не нав‘язлива, ми хотіли спокійного відпочинку і нам ніхто не набридав, проте на різні вечірні заходи сходилося багато людей.

Пляж піщаний, завжди були вільні лежака, на любителів коралів і Шарм-ель-шейху тут буде розчарування, але нам було кайфово, адже вхід пологий, з маскою реально дивитися немає на що, плюс, що під ногами не було морських їжаків, вода надзвичайно тепла: для нас це було великим плюсом. Хургада вітряна, спека не так відчувається. Якщо вийти з готеля і повернути наліво за таксі, то побачите маркет «Міша центр», там дуже приємні продавці, розумні ціни, великий вибір, немає необхідності десь їхати за сувенірами і до цих хлопців бещ проблем можна ходити на безкоштовний wi-fi. Ми в цьому готелі другий раз були і точно можу рекомундувати його, як готель для спокійного відпочинку, ціна відповідає якості, звичайно, якщо насолоджуватися відпочинком і не шукати проблеми у дрібницях, адже вони ж у всіх готелях і так само рекомендую Міша центр! Приємного відпочинку!

Персонал пляж море
Напої на барах біля басейну розчинна кава
Добавлено 21.08.21 23:47 (1 995 символов в тексте)
Все отзывы Yulia (1)