Регистрация: 24.08.21
августе 2021
10.08.21 - 17.08.21

Чудовий готель !

Відпочивали в готелі з чоловіком , нам обом дуже сподобалось .

Сам готель великий і дуже озеленений . Територія просто величезнааа , дуже доглянута. Заселення було швидким , на рецепції розмовляють українською , російською і англійською мовами . Поселили нас в корпус Н , що дуже нам сподобалось, бо корпус знаходився близько до їдальні і головного басейну . Наш номер був дуже великим , двокімнатним . Велика , світла ванна кімната , у ванній була вся необхідна парфумерія , халати , рушники . Також був просто афігенний балкон , з неймовірним видом . Прибирали в номері просто ЩОДНЯ .

Їжа в готелі смачна і різноманітна . Багато овочів , десертів , кожного дня можна було скуштувати по декілька різних страв . В ресторані подавали багато риби і морепродуктів ( мідії , креветки в салаті , кальмари , устриці ) . Між основними прийомами їжі також є що перекусити , є багато закусочних . Можна було скуштувати гофри , бургери, піцу , тости , морозиво .

Анімаційна програма в готелі на вищому рівні . Аніматори викладаються на повну . Кожного вечора було що подивитись , цікаві шоу , різноманітні . Також хлопці розважають відпочиваючих на пляжі і басейні посеред дня. За ці 7 днів , стали нам як рідні .

Пляж знаходиться досить далеко від готелю . На пляж возить автобус кожні пів години , починаючи з 08:30 .Море чисте , вода голубо-зеленого кольору . Захід в море з пляжу або з пантону . Територія пляжу чиста , лежаки справні . На пляжі є бар і ресторан .

Інтернет в готелі жахливий , не грузить навіть на рецепції . Проте , можна докупити Інтернет , на один пристрій - 20$ , який грузить на території всього готелю і пляжу .

В готелі можна скуштувати смачне вино , бармен що в барі над басейном робить просто неймовірну піна коладу .

Чи сподобався нам готель ? Дуже ! Чи поїхали б ми ще раз в нього ? Навіть не задумуючись ! І навіть невеликі мінуси повністю перекриваються великими плюсами !

Рекомендую всім !

Велика красива територія анімація харчування сервіс
Поганий Інтернет трішки далеко до моря
Добавлено 24.08.21 13:21 (1 932 символов в тексте)
Все отзывы Sofia Nesterenko (1)