Регистрация: 27.08.21
Читательский охват:
июле 2021
22.07.21 - 30.07.21

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Відпочивали в липні, 8 днів в цьому готелі.Номер надали...

Відпочивали в липні, 8 днів в цьому готелі.

Номер надали в 13.00 хоча заселення в 14.00. Всіма послугами готелю можна користуватися одразу після реєстрації на рецепції тому одразу по приїзді можна було піти пообідати.

Обслуговування на високому рівні, ми повністю відчули турецьку гостинність.

Майже весь персонал володіє, як англійською так і російською так, що проблем у спілкуванні не було.

В номері чисто, прибирали щоденно, коли ми залишали чаєві то отримували додатково один раз більше напоїв до міні бару, а інший раз нам поставили подвійну кількість шампунів і т. Д.

Аніматори викладаються на повну, скучати не дають, кожен вечір шоу програма, спочатку для діток, потім з 22 для дорослих. Єдиний мінус в готелі немає дискотек,

Пляж галька, метрів десь 40, є пірс з лежаками. Їжа дуже різноманітна, дуже смачно, прада дорогих морепродуктів типу креветок не було. Випивка місцевого виробництва, середньої якості.

В загальному відпочинком задоволені, готель рекомендуємо.

Добавлено 27.08.21 21:41 (997 символов в тексте)

13:10 01.09.21

Хочется выразить огромную благодарность братьям-киргизам, братьям-грузинам, братьям-узбекам и разным прочим братьям за то, что не засоряют русскоязычный ресурс своими самостийно-нэзалэжными письменами на таких родных и понятных им языках! ))

18:56 07.09.21

А вот интересно Ше не вмерла Украина Турки выучили)))

Все отзывы SVETLANA (1)