Регистрация: 02.09.21
августе 2021
25.08.21 - 01.09.21

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Середня 4*

Відпочивав з сім'єю . В цілому готель знаходиться на другій лінії- довозить до моря автобус з трьох готелів, які поряд знаходяться, кожні 20 хвилин. Переліт був зі Львова Scy up - рекомендую хороший сервіс і літаки. Прилетіли вночі - поселили аж в 10.00 дня і то, коли дали гроші. Потім ще просили гроші. В готелі персонал любить, коли їм оплачують, не дуже спішать просто так.

Номер дали хороший велике двохспальне ліжко - і розкладний диван на 4-х. Харчування слабеньке , одноманітне . Море гарне , чисте , невеликий пляж, були моменти відсутності лежаків- пляж теж на три готелі.

В готелі було декілька днів- просто кишіло єгиптянами, поведінка, яких була не завжди культурною.

Дуже гарні басейни - їх багато в готелі. Їздили на екскурсію в Луксор - дуже жарко, не рекомендую в таку пору року. В цілому відпочинок на тверду 4.

номер басейни море
харчування невеликий пляж
Добавлено 02.09.21 11:03 (839 символов в тексте)

12:34 22.01.22

Шановний МИРОСЛАВ,
Сонячні вітання з готелю Aqua Blu.
Дякуємо за ваш час, що ви поділилися своїм відгуком про вашу останню відпустку в нашому готелі.
Ми були б дуже вдячні, якби ви повідомили нам під час вашої відпустки про ваші негативні моменти, щоб ми могли негайно вжити заходів.
Кожна думка гостя для нас є дуже важливою і береться до уваги, щоб покращити наші послуги для задоволення гостей у майбутньому.
Ми будемо дуже раді, якщо ви прийдете до нас знову, щоб побачити наші покращення та змінити своє враження.
З найкращими побажаннями,
Сподіваємося побачити Вас знову на нашому курорті,
Команда готелю Albatros Aqua Blu.

Все отзывы Мирослав (1)