Регистрация: 13.09.21
сентябре 2021
05.09.21 - 12.09.21

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Перший досвід в Турції

Перед відпочинком начитались багато негативних відгуків у інших 5* готелях, тому і обрали цей, з найменшою їх кількістю. Якщо коротко то готель повністю відповідає 4 зіркам, в багатьох моментах навіть кращий за 5*, з однаковою ціновою категорією.

Загалом усе сподобалось, проте був момент з аля картом. Нас ніхто не попередив, що місць небагато, а записуватись потрібно в перший день відпочинку, бо потім буде все зайняте. Ну і про те, що можна замовляти їжу на ранок при дуже ранньому виїзді нас теж не попередили.

Також, в основному в готелі відпочивають старші пари та сімї з дітьми, молодих людей дуже мало.

Щодо послуг готелю. Взяли в перші дні масаж за 20 дол з одного. Якщо коротко, воно того не вартує. Обіцяли 1,5 години різних процедур, а насправді помасажували нас 20 хвилин і решта часу або були в сауні або лежали в зоні відпочинку та пили чай. Чай - єдине що сподобалось з цієї послуги.

Порада: в морі до буйків не доторкайтесь, бо отримаєте опіки!!!!

Недалеко до моря шикарний вид на гори чиста територія привітний персонал хамам та сауна красивий новий номер безкоштовний віфі та сейф.
Мала територія готелю та малий басейн лише дві гірки малий і не дуже охайний пляж в номерах немає шумоізоляції.
Добавлено 13.09.21 18:02 (969 символов в тексте)
Все отзывы Володимир (1)