Регистрация: 19.09.21
Отдыхал C маленькими детьми в
августе 2021
21.08.21 - 30.08.21

Рейтинг отеля с времен но сечас полний 0.

Позитив: З номеру вигляд на море, берег в 50 метрах, запах моря чути в номері. Можна було їсти в їдальні якщо були місця на вулиці ( терасі). Територія велика. Відпочинок сімейний у нас двоє дітей віком 6 і 0,6), було де погуляти з коляскою. Тихо!!! Порівняно з сонячним берегом де ми відпочивали, дуже тихо. На території є Італійський ресторан де смачно готують, до нього треба записуватись у адміністратора. Так як ми були 8 ночей як нам сказали його можна відвідати два рази якщо сім ночей то вже один раз.

Негатив: Так виходить що його більше чим позитиву(. При заселенні довго стояли у адміністратора (адміністратори щось собі балакали), одразу склалось не хороше враження хоча було видно що ми з грудною дитиною.

Номер: У номері була жахлива постіль (стара, рвана, одної наволочки взагалі не було, подушки і о діяла дуже старі позбивані). Мебель стара, щоб не перечислювати усе старе. У номері був телевізор з ПЛОСКИМ екраном) а то я пишу що все старе))), холодильничок пустий! Фен в ванній кімнаті — це все що було з техніки. Вішалочки в шафі, речі вистачало розвісити. Чого це пишу бо готель себе позиціонує як чотири зірки. Кришку унітазу мусів зняти тому що ти сідаєш на унітаз вона упирається тобі у спину. Деталі та не приємні деталі. Номер чистий! Прибиральниці незнаю чи так усюди унас були молоді дівчата які добре прибирали. Щоденно заправляли лійжка, мили підлогу, виносили сміття. Та все одно ми ходили взуті по номеру, тому що коляска на колесах пісок і так з моря приносиш пісок, не приємно лягати в ліжко з піском на ногах. Жінка ходила в тапочках які ми взяли з собою а ми з сином в шльопках. Пару днів ходив просив чайник що дали у номер бо суміш треба готувати малом. Ми собі і думки не мали що в 4 зірковому готелі не може бути чайника в номері. Спочатку адміністратор сказала що гарячу воду можна набрати в барі з каво машини, якось вона в стигла я її попробува і мені сильно зжалось серце що таку воду я даю пити дитині. Вода на стільки була ггггге що не передати, з хлоркою, трубами чути страшно. Я на повишених тонах попросив чайник, вже несуть сказала адміністратор. Ще пару раз я ходив щоб ВИБИТИ ЧАЙНИК. Купив воду в магазині і тоді заспокоївся з їдою для дитини.

Їдальня: Ти з дороги голодний, вибір на погляд великий їдальні (столовій чи ресторані), не знаю як це місце обізвати, великий. Набираєш багато всього в результаті майже усе залишаєш в тарілці. Дивне все на смак щось з їхніми приправами щось взагалі дивне на смак. Я не гурман і близько, так щоб ви собі зрозуміли я 16 років служу а їжа самі я думаю догадаєтесь яка в армії але ця їда що була Royal Bay я її не їв. Я їв фрукти, велик і смачний був сорти мент фруктів. Єдиний раз ми напевно такі «прушні», кавун десь був битий і підкис і я його дитині дав. А той їсть і не кривиться). Графік унас був такий я з малим десь біля 7 години йду зним гуляти, якщо столова уже відкрита заходжу беру яйця в глазурі і снідаю. Іншщго я не знайшов для себе хоча у дома снідаю тільки кашу молочну або пластівці. Та молоко було на стільки розбавлено водою і постійно ледве тепле хоча і було в термосах, короротше мені це було не смачне. Жінка з сином старшим підіймалась пізніше так як мучив її маленький вночі. Коли вони приходили все було холодне, малий середній тоже майже нічого з усього асортименту не їв. Коротше кухня з 5 на 1 може тягне. Розповідати детально можна багато писати та в загальному великий мінус. Хоча людей з дітьми було багато що вони їли ті діти для мене загадка. Ще в догоночку про харчування. На території є де готують хот-доги і інше, та все таке ЖАРЕНЕ. Я мабуть ще довго не захочу жареного.

Аквапарк: є таке чудо на території (безкоштовно). Уже половина закрита а там де діти спускаються напор води такий що малий мій як заліз я почав переживати де він. Не їде! Ми були в аквапарк парку один раз, щоб ви собі зрозуміли, дитина ні разу не сказала що хочу в аквапарк. Ну як не їде.

Ще такий мінус помітили, люди які приїзжали до заселення, їх непускали в їдальню, це рейтинг готелю це просто в голову не поміщається.

Море: напевно головне бо ми хочемо їдемо на море. Пляж не прибирається, багато мілких і не мілких такої як старої деривени, можливо що це від пожеж в Туреччині але вони і глибоко на березі. Практично весь час що ми були метрів 2—3 не чиста вода, один день були водорості, медуз не було я не бачив. Заходиш глибше море чисте. Захід хороший. Та ця глибина яка для 6 річного була не чистою. Лежаки, шезлонги є безкоштовно. Та люди думають тільки про себе. Полишала на лежаках рушники а самі десь в іншому місці. Але не бачив щоб хтось без лежака засмагав. Напевно усім хватало.

Це готелі Viktoria grup це Royal Park, Royal castel можливо інші ще, таке враження що кошти взагалі на вкладаються все відмирає і відмирає. Два роки тому відпочивали в Kalina Garden готелі не порівняти там тоже 4 зірки.

Приїхали своїм транспортом, стоянка платна дванадцять лв. за добу.

Я думаю мій відгук стане комусь у нагоді. Гарного відпочинку.

виталий оценил сервисы

Добавлено 19.09.21 14:52 (4 986 символов в тексте)
Все отзывы виталий (1)