Регистрация: 01.10.21
Отдыхал C маленькими детьми в
сентябре 2021
18.09.21 - 28.09.21

В Єгипті 1-й раз, якщо чесно готель Sun rise garden beach...

В Єгипті 1-й раз, якщо чесно готель Sun rise garden beach в перший день нас розчарував, номер нам дали в 6 корпусі прямо навпроти аквапарку, на першому поверсі, маленька дитина вибігає і прямо фактично в басейн (1.50м). А другий номер над нами, так як була велика в нас компанія. Ми підійшли на рецепшин там сказали, що треба переночувати цю ніч і дадуть кращий. Наступний день нам майже пропав через ту заміну номерів (десь аж в 14.00 змогли заселитись). І все, погана полоса закінчилась: нам дали два класні номери, причому поруч один з одним, в 8 корпусі на першому поверсі, вечори проводили суперово, разом, як на терасі))

Що ще сподобалось, так це величезна територія, там 3 готелі спарені і Ви можете гуляти в будь якому з них. Пляж суперовий, правда лежаки займали в 5 ранку)) водичка зранку холоднувата і чистесенька) купатись можна)) в обід тепліша.

Вдень +35, вночі +29. Вітрів сильних ще не було. Відпливів як таких ми не сильно відчули, трішки море тікало після обіду, але плавали повноцінно, не з пірсу.

Харчування теж смачне, є все що хочете, в нас два рази були креветки, мідії і кальмари і червона рибка в них дуже смачна, а ще йогурти дуже добрі (для сімей з дітьми це величезний плюс)).

По анімації: дуже крута команда була! Хлопці і дівчатка викладалися на всі 💯. Зранку аква-аеробіка на басейні, в обід йога, бачата, танець живота, все що хочете;) ввечері дискотека для діток а після неї або в амфітеатрі шоу або на пляжі дискотека, одним словом там Вам не буде сумно🤩

Не сподобалось: хамське відношення бармена на лоббі барі, коли його просили розбавити сік теплою водою (бо в них все з льодом), наливав гарячу воду в стакан і кидав нам зі словами "Сама сделай" ні тобі будь-ласка, ні нічого.

З величезних мінусів: в жодному з наших номерів не міняли постіль за весь період (10днів) і прибирали так собі(( body lotion взагалі лише на початку був((

Ще нам неправильно забили дати народження в систему, тому не могли ніяк записатись в жоден з ресторанів А-ля карт. Коли розібрались з цим питанням, вже, нажаль, не було часу там вечеряти😔

Ще одним мінусом, але це вже не готелю, а безпосередньо, самої водної екскурсії. День був проведений насправді суперово, але розчарували нас їхні фотографи на яхті(( ми так сподівались, що вони професіонали, адже фоткали з різних ракурсів(і на банані, і на таблетці, і на самій яхті і під водою) і кожну сім'ю окремо, ми заплатили 25$ ні за що! Якість жахлива! Відео взагалі провал! Одним словом не ведіться на то, їдьте собі на екскурсію на яхті але зі своїми телефонами і фотографуйтесь самі😙

А взагалі, відпочинок був на високому рівні, нам, з двома дітками дуже сподобалось;)

Добавлено 01.10.21 16:44 (2 686 символов в тексте)

18:37 01.10.21

Уважаемая/ый Петро ,

Солнечный привет от SUNRISE Garden Beach Resort - Select- -!

Большое спасибо за Ваш отзыв и за максимальные оценки нашего труда.

Вся команда SUNRISE Garden Beach Resort - Select- будет и впредь прилагать все усилия для того, чтобы наши дорогие гости всегда были довольны отдыхом.

С уважением и наилучшими пожеланиями,
Guest Experience & Quality Department

Все отзывы Петро (1)