Регистрация: 29.09.21
сентябре 2015
11.09.15 - 22.09.15

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Молодіжний та сучасний готель

Приїхали ми із чоловіком у медову подорож у цей готель. Но ДУЖЕ крутий готель. Великий, чистий, сучасний - у вигляду лайнерів 2ох. У ньому навіть цікаво було у середині ходити, і бархатний концепцій з тобі, їхні абажури, освітлення, декор.

Дуже гарні, світлі, просторі та сучасні номери , у стилі Монро. У номері вид на басейн та море. Прибирати кожний день, чисто, косметика доставляли, рушники міняли.

І так як ми були молодожони нам у номер принесли комплімент один сніданок та шампанське із фруктами.

Харчування було різноманітне та смачне. Завжди були і фрукти, овочі, риба пару видів та м'ясо ( причина 2-3 виліт та баранина). Смачний алкоголь. Офіціанти підходили і питалися що будемо пити. На лобі алкоголь до 24.00 і до тої години легка і не вимушена музика лунала. Кожного вечора прибирали персонал територію та чистити пилососом басейни.

Весь двіж : дискотеки , вечірні програми відбувалися на пляжі. Так як там знаходився і амфітеатир та дискотека. Амімація була хороша.

Чудовий аквапарк. Пляж чистий. Не було такого щоб не було де прилягти , завжди були вільні лежаки. Гарний захід у море. Біля для жд у находилися 2 бари один із них був із швидкою їжею.

Мария оценила сервисы

Сучасний чистий великий класний аквапарк чудове море смачна кухня приватний персонал
Чесно я їх особисто для себе не найшла. Багато кому не подобалось перехід через дорогу але для мене це не мінус я активна людина і рухатись для мене є +
Добавлено 02.10.21 23:29 (1 185 символов в тексте)