Регистрация: 11.10.21

спасибо
Отзыв об отеле Armas Garden Hotel (отель был переименован 01.12.22)
сентябре 2021
27.09.21 - 04.10.21

Чудовий відпочинок в Armas Garden

Недавно відпочивали з друзями в цьому готелі, і як турагент, впевнено можу рекомендувати його своїм туристам. Хороший бюджетний варіант. Але звісно, як в і кожному готелі є свої плюси і мінуси.

ЗАСЕЛЕННЯ

Ми приїхали в готель зранку о 10:20 . На нас одразу ж оділи браслети, проте ми на 10 хв запізнились на пізній сніданок.

Вільних номерів, звісно ж не було і нам сказали чекати. Ми вирішили не чекати, бо дуже хотіли на море і за 20 доларів, для нас швидко знайшли 2 номери в 5 корпусі. Наш корпус був найвіддаленішим, але в цьому були і свої плюси. В нас був ще один басейн з баром і там завжди було дуже спокійно і мало людей, а вечором ми не чули музики з дискотеки.

НОМЕР

В готелі недавно був зроблений повний ремонт, тому номери і вся територія в дуже гарному стані.

Номер був чистий і просторий. Є безкоштовний міні-бар з різними безалкогольними напоями. Прибирання і зміна рушників проводилась щодня.

ХАРЧУВАННЯ

Вибір страв в ресторані не надто великий, але завжди можна для себе щось знайти. Було багато зелені, різних сирів і десертів. Не можу сказати, що всі страви були смачні, але їсти можна. Щовечора готували на грилі різне мясо, рибу, овочі.

З 12.00 до 16.00 в SNACK барі готували бургери, лаваші і картоплю фрі.

Голодним точно не залишишся.

З 2 до 4 год біля басейну було морозиво.

Алкоголь в готелі був жахливий, хоча ми були по системі "ультра все включено", де мав би бути імпортний алкоголь.

ПЛЯЖ

Дорога до пляжу займає приблизно 8 хв. Море дуууже класне, чисте і прозоре. Вхід пологий і зручний. На пляжі дрібна галька, спеціальне взуття нам не знадобилось. Територія пляжу досить мала, лежаки розміщення близько один до одного, матраців немає. Наш пляж був разом з пляжем від сусіднього готелю, тому можна було розміститись, де кому більше сподобалось. Бар на пляжі працює з 10.00 - 16.00. З алкогольних напоїв - тільки пиво. З 12 год можна було поїсти бургери, інколи були ще картопляні нагетси і овочі.

Найбільшим моїм розчаруванням був платний інтернет (навіть на рецепції). За 7 днів потрібно заплатити 15 доларів(((Але інтернет добре працював на всій території. І взагалі тут багато за що потрібно доплачувати (сейф, праска, кращий алкоголь).

В загальному, нам все сподобалось, бо за таку ціну не розраховували на щось більше. Тур нам обійшовся 23 тис.грн на 7 ночей зі Львова.

DIANA оценила сервисы

Инфраструктура отеля

гарна територія чисті номери приємний персонал вид на гори чудове чисте море великий басейн близькість до торгових вулиць
Платний інтернет на рецепції платний сейф маленький пляж відсутність матраців на лежаках поганий алкоголь
Добавлено 11.10.21 15:25 (2 334 символов в тексте)
Все отзывы DIANA (1)