Регистрация: 10.08.18
октябре 2021
04.10.21 - 14.10.21

4.2

В цілому добре, але є недоліки

Доброго дня, буду писати коротко так як про готель вже написано багато відгуків, отже по порядку, зразу плюси:1)Заселили без доплат,в 11-00 год. правда на протилежну сторону до дороги і вікон сусіднього Імперіала, а не там де попросив, лист від топ-хотелса прогнозовано не мав ніякого значення;2) сейф виявився безплатний!; 3)Готель чистий, номер просторий, все працює, балкон взагалі як стадіон величезний; 4) Їжа на висоті, все смачне, неможливо не переїдати! (запасайтеся панкреатином).5) Анімація активна, біля басейну, змагання, конкурси, одним словом весело, ввечері обов'язково якісь заходи в амфітеатрі. 6) Лежаки нові, місце на пляжі і біля басейну завжди знаходили.7) Персонал ввічливий, привітний.8)Айран та цибулеві кільця на пляжі- супер смаколики! Тепер переходимо до мінусів: 1) Працівники спа-центру, єдина їхня мета вичавити з клієнта гроші за різні послуги, коли говориш, що не потрібно дивляться як на ворога народу. Придумали різноманітні обмеження: то записатися, то можна лише 8 чоловік і т.д.2) Сауна дуже холодна, ледь-ледь гріє, хамам добре, парну взагалі вимкнули. Сам був свідком, як деякі гості вчиняли скандали через таке обслуговування в готелі 5*3) Незважаючи на те , що ціни у цьому році скидати на осінь не поспішали, але готель почав включати режим економії, відмінили видачу морозива, виключили фонтанчики на території, і т.д.4) Місцеве пойло взагалі суцільний мінус: пиво Troy - моча, віскі взагалі тройний одеколон, можна пити джин,горілку та ракі. Коньяку не бачив, на барах наливають взагалі у пластикові стаканчики- соромно!

Їжа чистота привітність анімація
Спа-центр пластикові стаканчики алкоголь
Добавлено 17.10.21 10:30 (1 569 символов в тексте)

10:06 22.10.21

Уважаемая Гость Сергей!

Мы очень благодарны Вам за оставленный отзыв и высокую оценку, данную нашему Гранд Ринг Отелю ! Нам очень приятно, что Вы остались довольны отдыхом, и получили заряд положительной энергии .

Мы также благодарим Вас за то, что нашли время поделиться своими впечатлениями о нашем отеле.

Будем очень рады видеть Вас снова в числе наших гостей, и подарить еще не мало приятных моментов.

С наилучшими пожеланиями , Гранд Ринг Отель

Читать полностью на https://hotelscheck.com.ru/review/2235782

10:34 22.10.21

Уважаемая гость Сергей!
Благодарим Вас за то что нашли время и поделились своими впечетлениями об отдыхе в Гранд Ринг отеле.Нам очень жаль,что Вы не остались довольны отдыхом в отеле.Мы ценим Ваш отзыв и искренне огорчены не удобства,испытанные Вами.

Так как комфорт гостей отеля для нас превыше всего, мы уделяем большое внимание замечаниям гостей и делаем все возможное,чтобы исправить недочеты в кратчайшие сроки.

Мы с особым почтением относимся ко всем нашим гостям.Мы желаем Вам всего самого наилучшего и будем рады приветствовать Вас вновь в отеле Гранд Ринг.

С найлучшими пожеланиями,Гранд Ринг Отель

Читать полностью на https://hotelscheck.com.ru/review/2231438