Регистрация: 30.10.21
октябре 2021
21.10.21 - 27.10.21

3.2

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

В сговоре с Join Up

Якщо їдете з Join Up, прочитайте це ОБОВ'ЯЗКОВО

Прилетіли в Шарм о 4 ранку. Далі мала бути звична процедура: валізи, автобус, ресепшн, відпочинок. Але...

Сіли в автобус. Через дві хвилин залітає гід і починає зі слів: "А ви знаєте, що ваш туроператор змінив вам готель? Ми веземо в інший, оскільки у вашому НЕМАЄ вільних номерів". Я - турист, який обожнює Шарм і був тут вже разів 8, тому відразу ж почала казати йому, що так не буде і що в нас є всі документи. Перед тим як видати ваучер за оплачену відпустку, Join Up отримав підтвердження від готелю щодо наявності вільних місць. Ваучер був, тож всі їхні аргументи мали йти нанівець. Суперечка тривала хвилин 20. Нам далі продовжували говорити, що місць нема і не буде, що нас ВЗАГАЛІ не можуть туди завести, пропонували готель четвірку*, яка ніби-то краща. Хах... Вдалося знайти головного серед всіх гідів, що стояли біля автобусів, і домовитися з ним. Все це зайняло десь пів години. При цьому нам хамили, не дозволяли гуглити запропонований готель, мало не змушували заблокувати телефон.

На цьому епопея не скінчилась. Дістались ми до готелю. Зайшов з нами представник Sun International (зустрічаюча компанія в Єгипті, оскільки Join Up не має свого представництва). Так от, поговорив цей чоловік з людьми на ресепшині, звісно що арабською мовою. Володіння англійською і базові знання турецької, яка є трохи подібною, дали зрозуміти, що щось тут нечисто. В результаті, працівники готелю Parrotel Laggon Resort розвели руками, сказали, що місць нема, хоча при цьому пошукали наші ваучери в системі і зробили копії наших документів. І ми були в їхній системі!!! Наші номери зарезервовано, але, як нам сказали, номеру немає, браслети поснідати не дамо, бо вас не заселяємо, ось там є диванчики, можете присісти, почекати. О 10 годині в Україні мали відкритися офіси Join Up. Запропонували нам прояснити ситуацію з гідом, який мав прийти 22.11 о 12:00 (наразі було 21 число 6 ранку). ПОЧЕКАЙТЕ тут, на дивані, ДОБУ.

За годину приїхали ще одні люди з такою ж проблемою. І це вже були не двоє дівчат, яких представник Sun International "брав на понт", щоб звільнити наше місце в готелі і віддати його більш пріоритетним гостям з іншим громадянством (як пізніше виявилось). Приїхала сім'я з ДИТИНОЮ, яким також не дали можливості поснідати. Паралельно до готелю під'їжджали автобуси, набиті туристами. За час, поки ми чекали, заселили пару сімей, які приїхали від TUI, і цілу купу туристів з червоними закордонними паспортами)))) Цікаво, правда ж?

Запропоновані на рецепції долари також не рятували ситуацію, оскільки було очевидно, що туроператор хоче нас дотиснути.

В результаті, поява менеджера готелю, дії турагента, дзвінки на гарячу лінію туроператора, постійні розмови на ресепшині і нещасні 10 доларів призвели до чарівної появи кімнати о 13:30. Надалі все було добре. Готель чудовий. З виїздом теж була незрозуміла ситуація, але то таке, бо вирішилось протягом години.

Суть в тому, що почекати до з 06:00 до 14:00 (за міжнародними правилами) не було проблемою. Проблема в тому, що Join Up не відстоює права своїх туристів, проводить махінації, щоб звільнити місця, і дозволяє готелю казати людям: "Ви можете тут посидіти, але ми не гарантуємо, що вас взагалі сьогодні заселять!!!!!"

Пишу про цю історію всюди для того, щоб наступні "жертви" такого ставлення Join Up знали що робити в такій ситуації і не вмирали від витрачених нервів так як ми.

не уважают своих гостей врут что отсутствуют зарезервированные номера
Добавлено 30.10.21 14:55 (3 447 символов в тексте)
Все отзывы Смола Юлия (1)