Регистрация: 25.11.21
октябре 2021
01.10.21 - 10.10.21

Я лишився під приємним враженням від готелю. Якщо об...

Я лишився під приємним враженням від готелю.

Якщо об'єктивно та по порядку.

Приїхали рано-вранці, тому були налаштовані за доплату одразу отримати номер. Номер чудовий, чистий. Помітили, що не працює холодильник, повідомили на ресепшені, прийшли майстри – полагодили. За тиждень прибирали майже щодня, не щодня ретельно, але загалом у номері завжди було чисто, залишені на підлозі рушники міняли, приносили папір, воду, чистили раковину, пилососили, майстрували з рушників.

Кондиціонери в номері та на поверхах відмінно працювали, у ліфті теж.

Ресторан та харчування. Почну з того, що візитівкою ресторану були аніматори на вході! Які вони усі молодці. Увечері бажали по можливості кожному приємному апетиту. Офіціанти дуже енергійні, порожні тарілки не стояли на столах та 5 хвилин, а при виявленні плями на скатертині, вона миттєво змінювалася на свіжу!!! Харчування різне, курка, яловичина, риба, картопля, паста, овочі-гриль, котлетки, оладки, омлет, різні види хліба, фрукти (арбуз, диня, слива, яблука, цитрусові), солодощі, та все не перелічиш. Кожен собі знайде щось. Прийом їжі - хороший, спасибі хлопцям за сервіс! Дуже ввічливі та чуйні))

Розваги. Цілий день у готелі різні активності. Волейбол, водне поло, аква-аеробіка, вночі диско на пляжі (або виїзне диско – трансфер до клубу). Команда аніматорів – чудові хлопці, які до кожного свій підхід знаходили, приваблювали на активності, всі дуже веселі, прикольні. Увечері дитяча анімація та вдень якийсь дитячий клуб. Вечорами шоу для всіх відпочиваючих із танцями, піснями, фокусниками, нудно не було.

SPA центр. Там чудовий хаммам, рекомендую! Різноманітні види масажу Реально чудовий масаж, дуже чисто, красиво, атмосферно.

Відпочивали в основному російські, всі активності російською. Я з України нікого з України більше не зустріла. Готель підходить для сімейного відпочинку.

Пляж та море. Пляж через дорогу підземним переходом. На пляжі чисто, є галька, деякі заходили у воду в спецвзутті, але це рідко. Шезлонгів вистачало, територія пляжу не більша. На пляжі є бар та організований прийом їжі. Вода, напої, коктейлі, алкоголь протягом дня у будь-якій кількості (алко до 23.00). Алкоголь я не п'ю, нічого про якість сказати не можу.

З мінусів нема де гуляти на території

Резюмуючи, можу сказати, якщо приїжджають на відпочинок із чудовим настроєм – готель Трон його підтримає та примножить!! Із задоволенням повернуся!

Добавлено 25.11.21 20:21 (2 470 символов в тексте)
Все отзывы Георгий (1)