Регистрация: 06.02.22
январе 2022
11.01.22 - 16.01.22

Відмінний готель для сімейного відпочинку

Через пандемію і різні обмеження, влітку не змогли поїхати за кордон. Тому вирішили після Різдвяних свят, порадувати себе відпочинком в сонячній Турції. Зимовий період в Туреччині, звичайно не літо, но нам також сподобалося. А зараз все по порядку.

Погода кілька днів була сонячна, змогли покупалися в басейні, на вулиці, що підігрівається. Ці басейни з гірками. Є як для дорослих, так і для дітей. Мій синочок був у захваті. Потім погода різко змінилася, був дощ і холодно. Но для такої погоди була альтернатива: закритий басейн, що також підігрівається. Це звичайно не то, но також не погано.

Для дітей є дитячий клуб. Дякуємо Наталії, за піклування про Дениса, а також про інших діток. Разом вони проводили ігри, дитячі конкурси й інші розваги. Вечером завжди була дискотека для дітей.

Хочу сказати також про дорослу анімацію. Вона також була не погана. Як я уже писала вище, зима - це не літо, і не можна порівнювати ці два сезони. Як на мене зимова анімація була досить вдалою. Була і жива музика, і танці, шоу ілюзіоністів. Повномасштабних, як в літній період шоу не було. Але ви не заскучаєте, це точно.

Хотілося б також написати про персонал готелю. Почнемо з рецепції. Персонал ввічливий, готовий завжди допомогти. Ми заповнили потрібні документи інам видали ключики від номеру. В службі guest relations, працюють дівчата, які знають багато іноземних мов. Нам дуже сподобалося, що з нами спілкувалися на українській. Дівчата молодці. Вони допоможуть у будь-якому питанні.

В головному ресторані їжа й обслуговування - відмінні. Баклава і чізкейк - просто пальчики оближеш.

Територія готелю досить велика, доглянута. Багато зелені, і парків.

Ми, ні капельки не пожаліли, що вибрали саме цей готель. Однозначно - рекомендуєм.

Добавлено 31.01.22 12:42 (1 742 символов в тексте)

13:14 14.02.22

Добрый день, Iva!
Благодарим за Ваш отзыв!
Мы искренне рады, что Вы остались довольны своим пребыванием в отеле!
Всего хорошего и надеемся на новую встречу!
С уважением и наилучшими пожеланиями,
Bellis Deluxe Hotel

Все отзывы Iva (1)