Регистрация: 09.02.22

спасибо
ноябре 2017
01.11.17 - 08.11.17

Рекомендую! Пляж для дитини ідеальний

Рекомендую! По приїзду видали номери старого типу Family або Saver категорія(старі та не оновлені, як у 3*). При вимаганні поселити у заброньовану категорію Superior, і попередивши що будем звонити гіду оператора або на гарячу лінію поселили у нашу категорію без доплат. Це був єдиний мінус готелю у нашому відпочинку. Номер 1303 дуже гарний і акуратний, з балконом. По вечорах було чути музику, хоча це для нас не була проблема. Близько до рецепції. Хоч пізно приїхали, нам відкрили ресторан для пізньої вечері. Враження про готель: як 4* категорія цілком непоганий готель, але номери краще брати тільки Superior. Обслуговування: старанний і відзивчивий персонал, прибирання в номері, все в порадку. Харчування: салати, гарніри(рис, картопля), м"ясні страви, риба, різні види сирів, види заправок до салатів та соусів, блінчики, яєшня, випічка та тортики, фрукти(хурма, виноград, банани, яблука..), йогурти, вівсянка, повидла... З напитків порошкові соки, пепсі, кола, вино... Все було, кухня більш європейська. Пляж: бухта безвітряна, дуже хороший захід для дитини, спокійно мама проводила час на пляжі на аква-аеробіці чи зарядці, і бачила поряд дитину, це не могло не радувувати)). На пляжі безкоштовно видавали маски, трубку та ласти. На пляжі є бар з напитками. Кабіна для переодягання. Пляжні рушники видаються під карточку раз у день. Спуск до пляжу, треба багато пройтись, хоча це також не проблема, дуже зручно для калясок. Для дитини: дитячий клуб з 10 до 16.30 (в обідній час перерва). Дитину навіть можна залишити і піти на пляж ненадовго, або бути у басейні, який зовсім поруч. Вечором з 20.00 дитяча дискотека. Анімація: легка анімація: ранкова гімнастика, аква-аеробіка на пляжі та у басейні, водний волейбол, йога, вечором жива музика та через день вечірні шоу.

Для детей

пляж харчування жива музика
вимагання доплат при заселенні
Добавлено 09.02.22 19:19 (1 782 символов в тексте)
Все отзывы Svitlana (3)