Регистрация: 25.12.22
декабре 2022
14.12.22 - 24.12.22

Проживание подтверждено документами

Відмінний відпочинок

Відпочивали з подругою та її трирічним сином 11 днів.

Задля малого у номер поселили раніше зазначеного часу. Дитині майже кожного дня щось дарували. Взагалі до дітей дуже хороше ставлення. На пляжі навіть є різноманітні відерця, пасочки, машинки. Є дитяча кімната (від 4 років, але нас ніхто не вигнав 😊). Дітям там дуже подобається - багато іграшок, великий телевізор з мультиками, гірка, будиночки....приємна дівчина - аніматор. Кожного дня розмальовують обличчя. Один раз власноруч робили піцу у ресторані поруч. Є інші активності.

Номер досить зручний + дуже великий балкон (це на других та третіх поверхах, бо на перших замість балкону невеличкі тераси) з столиками та кріслами/диванчиками.

У номері є чайник, кожного дня поновлюють запаси питної води. Є розчинна кава, кава з молоком та чорний чай. Є маленький холодильник, до якого по приїзду поставили сік та солодку воду, місцеве пиво та содову. З напоями протягом дня взагалі ніяких проблем - у номері, на пляжі, у будь-якому барі.

Їжа досить різноманітна, можна підібрати страви для будь-якої дієти та принципів харчування. Доссить різноманітних овочів та фруктів. Яловичина, птиця та риба як варена, так і смажена та на мангалі кожного дня. В якісь дні була баранина, морепродукти (навіть краби😊). Багато білкових страв рослинного походження!!! Все смачно.

Персонал привітний, відгукується на будь-яку потребу, намагаються допомогти вирішити будь-яке питання. Дуже чемні та приємні хлопці та дівчата. Особлива подяка персоналу основного ресторану та пляжів і басейнів, дівчаткам по роботі з гостями.

Територія красива, зелена, квітуча, чиста, досить велика - є де приємно пройтись. Та і за межами території досить приємно (Сохо сквер).

Басейни з теплою водою, що для зимнього відпочинку було доречно. Зручні шезлонги, багато зонтиків та столиків як у басейна, так і на пляжі - вистачає всім😊.

Нам дууууже сподобалось. Буде нагода, приїдемо ще і не раз️.

Для детей

дуже добре для дітей гарний персонал є все необхідне для комфортного відпочинку.
Добавлено 24.12.22 14:43 (1 924 символов в тексте)

09:50 11.01.23

Шановна Свiтлана,

Дозвольте нам подякувати за вибір Savoy Sharm El Sheikh для проведення Вашого відпочинку.
Дякуємо, що знайшли час написати Ваш коментар та поділиться враженнями про Вашу відпустку з нами та майбутніми гостями.
Нам приємно дізнатися, що Ви насолодилися відпочинком, спілкуванням з персоналом та послугами нашого готелю.
Нам дуже хотілося б бачити Ваш прекрасний відгук на інших туристичних сайтах.
Ми будемо раді вітати Вас та Вашу родину, знову, у нашому готелі.

З повагою та найкращими побажаннями,
Адміністрація готелю.