Регистрация: 25.07.21
июле 2022
07.07.22 - 21.07.22

Чудовий відпочинок 🥳

Мені дуже подобаються готелі  мережі Альбатрос в Шармі. Варто відзначити, що мережа готелів Альбатрос- це завжди рівень 💪

А готель  Albatros laguna Vista є унікальним своїм архітектурним дизайном. Ця казка починається з дуже гарного, мраморного холу, а весь отель- це яскрава картинка. Взагалі вся територія хороша фотозона.

Територія готелю величезна, вся доглянута, чиста, багато басейнів різного розміру.

До моря близько, але воно дрібне. Це один єдиний мінус отеля.

Харчування різноманітне і смачне, для любителів морепродуктів тут асортимент замалий (але дуже смачно), а для м'ясоїдів - саме те! Шеф-кухар – супер.

Номери великі, нові та комфортні.Ми були в шикарному номері  (бунгало) з видом на басейн - 3030. Номер у нас був дуже великий, високі стелі, нові меблі, велика плазма,  білизна та рушники чисті та білі, є вся косметика (постійно оновлюють косметику ) ,нам ще видали халати, тапочки, праску, кошик фруктів,  чай, каву, кола, спрайт, вода. Все продумано .Шикарні ванні кімнати 🛀🚿🛁. Номером ми дуже дуже задоволені. Чисто, гарно .

Розважальна програма – бомба : аніматори,  жива музика, танці живота,  латинос шоу, дискотеки.

Дуже доброзичливе ставлення всього персоналу  до гостей готелю. Будь-яке прохання чи проблему намагаються вирішити якнайшвидше.  Я дуже вибаглива до всього,  але вони впоралися на всі 100%.Персонал ввічливий, турботливий і уважний.Окремо хочу подякувати Magdy за тактовнісь, привітність, професіоналізм, а головне небайдужість до клієнтів. Він зробив наш відпочинок незабутнім.

Місце дуже красиве.Нам все сподобалося. Радимо всім.

Нас заселили відразу . Для мене це дуже важливо.
Мілке море
Добавлено 29.12.22 22:16 (1 709 символов в тексте)

16:45 09.01.23

Шановна Людмило,
Щиро дякуємо Вам за залишений відгук та високу оцінку нашого готелю.
Дякуємо за те, що високо оцінили роботу персоналу.
З нетерпінням чекаємо на можливість вітати вас знову в якості нашого постійного гостя в найближчому майбутньому.
З повагою, Адміністрація готелю Albatros Laguna Vista Resort.

Все отзывы Людмила (5)