Регистрация: 22.02.23
феврале 2023
10.02.23 - 21.02.23

Незабутьній відпочинок в улюбленому готелі

Втретє відпочиваю в цьому готелі і це не випадково! Мені тут подобається все: починаючи від приємного і завжди чуйного персоналу до вдалої локації.

Заселення завжди проходить швидко та комфортно.

Номери чисті, вони мені й раніше подобалися, а зараз усі номери в готелі після повної реновації: сучасний ремонт, нові меблі, білосніжні рушники та білизна, халати, капці, прасувальна дошка, праска (якщо чогось у номері немає – завжди можна запросити ), кава машина (але це залежить від категорії номера).

Територія чиста, доглянута, дуже затишна.

Харчування досить різноманітне: риба, морепродукти, яловичина, курка гриль, величезний вибір фруктів, найсмачніші десерти. Завжди все свіжіше. У ресторані в принципі приємно: на столах скатертини, грає приємна музика, з посмішкою обслуговують офіціанти.

Окремо варто зазначити розташування готелю. Тут комфортно відпочивати навіть узимку, коли в інших бухтах холодно та вітряно.

Пляж широкий, захід у море піщаний – для відпочинку з дітьми ідеально, при цьому є корал для любителів снорклінгу. Шезлонгів на пляжі завжди достатньо, шикарні рушники. Кафе, магазини, нічні клуби – у кроковій доступності, при цьому атмосфера на території досить спокійна та романтична.

Не можу не відзначити Італійський ресторан, розташований на пляжі. Це любов! Він, звичайно, за додаткову плату, але як там душевно! Завжди смачно, гарна подача, приємна музика, уважне обслуговування.

На мій погляд, цей готель комфортний для відпочинку як сім'ям з дітьми, так і любителям активного відпочинку (через вдалу локацію) та парам.

Впевнено рекомендую! І сама ще повернусь!

Добавлено 22.02.23 20:39 (1 623 символов в тексте)

11:44 17.05.23

Добрый день. Вы можете отзыв на русском написать, я не могу прочитать) Это русско-язычный сайт. Спасибо

14:39 07.06.23

Ей западло на русском писать. Что интересно, в отелях они почему то скрывают свою принадлежность....

15:31 07.06.23

Цей сайт можна використовувати трьома мовами: англійською, украінською, російською. Якщо у вас не вистачає розуму перекласти, використовуючи перекладач, ви можете просто проігнорувати.

11:39 13.06.23

В браузере Chrome: Жмите правую кнопку мыши, выбираете "перевести".
Этот сайт трёх-язычный. В правом верхнем углу можно выбрать вариант.
Никто для вас лично ничего писать не будет.

11:39 13.06.23

Марина, подскажите какая температура воды и воздуха была в феврале? Мы были в мае 2023, вода где-то 24,я после 30 минут снорка выходил греться.:)) Жирка маловато :))

15:03 05.07.23

Шановна Марина,
Дякуємо Вам за вибір Novotel Sharm El Sheikh та час, приділений відгук про Ваше перебування. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені проживанням у готелі. Раді намагатися для Вас! З нетерпінням чекаємо на нову зустріч з Вами! З повагою, Мохамед Ель Амрі Генеральний менеджер