Регистрация: 23.07.23
Отдыхал В одиночку в
феврале 2023
01.02.23 - 09.02.23

Проживание не подтверждено документами
Отзыв - не влияет на рейтинг

Моє улюблене місце

Готель SUNRISE Montemare - справжній шедевр на красивому узбережжі Єгипту. З моменту, коли ви ступаєте на територію готелю, вас зустрічають теплі посмішки і винятковий сервіс.

Сам готель вражає своїм сучасним дизайном і розкішними зручностями. Номери просторі та добре обладнані, з чудовим видом на море або пишні сади. Ліжка зручні, забезпечуючи гарний сон після дня, проведеного в екскурсіях або відпочинку біля басейну.

Басейн - справжня окраса готелю. Простора територія басейну оточена зручними лежаками і парасолями, ідеальними для засмаги. Басейн сам по собі кришталево чистий і привабливий, надаючи заспокійливу втечу від єгипетського спекотного клімату.

Їжа в SUNRISE Montemare - просто вражаюча. Ресторан-буфет пропонує різноманітні страви, від місцевої єгипетської кухні до міжнародних улюбленців. Якість і свіжість їжі на високому рівні, а персонал завжди уважний та привітний.

Для тих, хто шукає відпочинку і оздоровлення, відвідання спа-центру - обов'язково. Спа пропонує різноманітні процедури і масажі, які здійснюються кваліфікованими терапевтами. Спокійна атмосфера і приємна музика створюють ідеальну атмосферу для розслаблення.

Одним з найкращих аспектів готелю SUNRISE Montemare є його розташування. Розташований прямо на пляжі, гості мають прямий доступ до кришталево чистих вод Червоного моря. Любителі сноркелінгу та дайвінгу будуть зачаровані живим морським життям і яскравими кораловими рифами всього кілька кроків від готелю.

Загалом, мій перебування в SUNRISE Montemare було надзвичайно приємним. Уважний персонал, красиві умови проживання, смачна їжа і захоплююче розташування - все це сприяло запам'ятовуваному та приємному досвіду. Незалежно від того, чи ви шукаєте романтичну відпустку, чи сімейний відпочинок, цей готель - ідеальний вибір. Я щиро рекомендую його всім, хто відвідує єгипетське узбережжя.

Ralf Hirsch оценил сервисы

Добавлено 23.07.23 16:34 (1 854 символов в тексте)
Все отзывы Ralf Hirsch (1)