Регистрация: 10.08.23
апреле 2023
03.04.23 - 11.04.23

Проживание не подтверждено документами

Моя скромна думка

Я хотів би поділитися своїми враженнями про цей готель та команду розваг. Перш за все, команда розваг була просто неймовірна! Вони зробили все можливе, щоб забезпечити нам незабутній відпочинок. Вистави та шоу, які вони проводили, були дуже професійними та захоплюючими. Вони змусили нас сміятися, танцювати та насолоджуватися кожною миттю.рім команди розваг, готель також мав багато інших переваг. Номери були дуже зручними та охайними. Чистота в номерах була бездоганною, і ми завжди поверталися до свіжих ліжок та чистих рушників. Басейн був чудовим місцем для відпочинку та релаксації, особливо в спекотні дні. Також, персонал рецепції був дуже привітним та завжди готовим допомогти з будь-якими питаннями.Харчування в готелі було вишуканим та різноманітним. Ми насолоджувалися смачними стравами, які були приготовані з любов'ю та увагою до деталей. Ресторани готелю пропонували широкий вибір страв з різних кухонь світу.Загалом, наше перебування в цьому готелі було незабутнім. Команда розваг була неймовірною, номери були комфортними та чистими, а харчування задовольняло всі наші смакові потреби. Я рекомендую цей готель всім, хто шукає якісний відпочинок та розваги.

Лариса оценила сервисы

Добавлено 10.08.23 23:40 (1 174 символов в тексте)
Все отзывы Лариса (1)