Регистрация: 30.08.23
августе 2023
19.08.23 - 26.08.23

Recomand !

Deja ne petrecem vacanța al 2-lea an la acest hotel și suntem mulțumiți. Am ajuns la orele 11 și am fost imediat cazați, administratorul hotelului este foarte amabil, cunoaște cineva limbi așa că nu-i o problemă cu comunicarea. În camera este curat, clima lucrează, în fiecare zi menajera făcea curățenie și schimba prosoapele. Personalul la fel este amabil, chiar dacă cunosc foarte puțin engleza încearcă să te ajute. Mincarea este diversă, de foame nu mori, este foarte gustoasa,pe gustul tuturor,cineva feluri de carne prăjită, la grătar, exact la fel și peste, foarte multe salate, verdețuri,dulciuri -traditionale +prăjituri. Mîncare ajunge la toți , ba chiar și rămîne. Seara este animație pentru copii, karaoke și disco pentru maturi. Plaja este la 5 min. de la hotel, apa anul acesta a fost foarte curată în componența cu anul trecut, șezlonguri sunt destule, ajung pentru toți, problema ca toți doresc lîngă malul mării. Dacă aș mai veni în acesta regiune credca tot la Munamar, pentru merită pentru banii achitați.

amplasare buna destul de curat mîncare multa personal amabil topogan animație
Добавлено 30.08.23 15:33 (1 275 символов в тексте)

16:40 14.09.23

RECOMAND !
Deja ne petrecem vacanța al 2-lea an la acest hotel și suntem mulțumiți. Am ajuns la orele 11 și am fost imediat cazați, administratorul hotelului este foarte amabil, cunoaște citeva limbi așa că nu-i o problemă cu comunicarea. În camera este curat, clima lucrează, în fiecare zi menajera făcea curățenie și schimba prosoapele. Personalul la fel este amabil, chiar dacă cunosc foarte puțin engleza încearcă să te ajute. Mincarea este diversă, de foame nu mori, este foarte gustoasa,pe gustul tuturor,cineva feluri de carne prăjită, la grătar, exact la fel și peste, foarte multe salate, verdețuri,dulciuri -traditionale +prăjituri. Mîncare ajunge la toți , ba chiar și rămîne. Seara este animație pentru copii, karaoke și disco pentru maturi. Plaja este la 5 min. de la hotel, apa anul acesta a fost foarte curată în componența cu anul trecut, șezlonguri sunt destule, ajung pentru toți, problema ca toți doresc lîngă malul mării. Dacă aș mai veni în acesta regiune credca tot la Munamar, pentru merită pentru banii achitați.

Все отзывы Reghina Severin (2)